Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy kedves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy kedves lánnyal az uszodában, majd egy (rám nézve) igen cikis dolgot vettem észre, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy ideje mindig ott találtam egy lányt a medencében reggelente, ahol én is rovom a hosszakat, dumába elegyedtünk, úgy tűnik, bejöttünk egymásnak, a testéből is látni ezt-azt fürdőruhában, tetszett, amit láttam, szóval kezdtünk összemelegedni. Aztán egyszer kiültünk szárítkozni, és duma közben észrevettem, hogy sokkal nagyobb lába van, mint nekem! Neki, a lánynak! Közben én vagyok a magasabb, testesebb. Ő is észrevette, de szemmel láthatóan egyáltalán nem érdekli, én viszont tökre cikinek érzem, és legátol a közeledésben. Amúgy meg úgy érzem, tisztára sínen volnánk. Mit tanácsoltok?
2009. márc. 24. 03:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
idiota vagy
2009. márc. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu kérdés (bár annak tűnik), akkor egyszerűen azt, hogy ne törődj vele, mert k*ra semmi jelentősége.
2009. márc. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan barátnőm akinek 42 es lába volt,az enyém 41,de ez senkit nem érdekelt.Néha vicceltünk vele és egyszer egy haver megkérdezte,hogy hányas lába van a barátnőmnek,de ez minden.
2009. márc. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
eggyet értek az előtőkkel,íly jelentéktelen dologgra nem irdomos még időt sem pazarolni
2009. márc. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Hát azt, h hüJJe vagy :P
2009. márc. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan, ha ez számít, akkor inkább ne alakíts ki senkivel se kapcsolatot.
2009. márc. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Bazz, hát milyen úszó vagy te? Persze, hogy a nagylábú csajok mennek úszni... Ha zavar, ne közeledj, de egyébként, ha jófej a csaj, akkor közeledj, véleményem szerint nem a lábfejére leszel a későbbiekben kíváncsi, hanem arra a helyre, ahonnan a lábai kinőnek...
2009. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Most nem tudom röhögjek vagy sem... Ez a legnagyobb gondod? A lába? Mi a fenét számít az? Semmit-.-
2009. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha még az is kiderül hogy farka van, és még az is nagyobb mint a tiéd, na akkor az ciki lesz! :)
2009. márc. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy ő meg picinek fogja találni a farkad.

nagy az isten állatkertje.

2009. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!