Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem megy a szex? !

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a szex? !

Figyelt kérdés
Mi van, ha nem tudok tud elmenni, bárhogyan is akarom? Régebben sikerült, csak fél éve van ez így. Előtte nagy csalódás ért és egész nyáron súlyos depresszióban voltam, nyugtatóztam magam és alig aludtam. Szedek fogamzásgátlót is. Van barátom, és zavarja őt is, hogy nem megy a dolog. Pedig a barátom mindent megtesz a sikerért, de semmi, és szeretjük egymást! Nem akarunk ez miatt szakítani. Mi lehet az oka ennek?
2009. márc. 19. 23:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
figy! Szerintem mindig is lessz v mi ami zavarni fog másokat,ha e miatt szakitani fog veled,akkor ha lessz valakid biztos neki is lessz v mi ami zavarni fogja,szóval,ez a tökéletlenség,nem vagyunk tökéletesek,de másoksem azok,igy nincs joguk keresni benünk a hibát,mert bennük is ugyanugy van szóval röviden ennyi! "Megtanultam,hogy egy embernek csak akkor van joga a másikra felülről lenézni,amikor annak talpra állni nyújt segítő kezet." Gabriel García Márquez
2009. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nincs szó szakításról csak azt akarja, hogy nekem is jó legyen. Nekem jó így is, de szerinte nem.
2009. dec. 30. 14:59
 23/25 anonim ***** válasza:
de miért kételkedik a szavadban? egy kapcsolat legföbb tulajdonsága a bizalom,az hogy bármit is mondjál a másiknak ne kételkedjen a szavadban..ezt regéld el neki..
2009. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Azért mert azt akarja, hogy nekem is jó legyen, ne csak neki.
2009. dec. 30. 15:55
 25/25 anonim ***** válasza:
Ez eggyértelmü,de ami nem megy azt nem kell eröltettni szerintem..
2009. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!