Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem megy a szex? !

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a szex? !

Figyelt kérdés
Mi van, ha nem tudok tud elmenni, bárhogyan is akarom? Régebben sikerült, csak fél éve van ez így. Előtte nagy csalódás ért és egész nyáron súlyos depresszióban voltam, nyugtatóztam magam és alig aludtam. Szedek fogamzásgátlót is. Van barátom, és zavarja őt is, hogy nem megy a dolog. Pedig a barátom mindent megtesz a sikerért, de semmi, és szeretjük egymást! Nem akarunk ez miatt szakítani. Mi lehet az oka ennek?
2009. márc. 19. 23:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Pórbáljatok hosszabb előjátékot,vagy csíklói orgazmust.Lehet a szex őrjítően jó orgazmus nélkül is.Persze nem ugyanolyan,de emiatt ne szakitsatok,mert bármikor sikerülhet megint egy orgazmus.Javaslom a nőgyógyászi vizsgálatot.Bár ő sem tudja elmagyarázni,hogy hogyan legyen orgazmusod,de nem is kell,mert te már eljutottál odáig.Egy kivizsgálás viszont biztosan jót tenne,lehet,hogy más baj van.
2009. márc. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%

Bizonyos depressziós gyógyszereknek lehet ilyen hatása.

Nem szedsz ilyesmit?

2009. márc. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
A válszt szinte megírtad,a gyógyszerek se tesznek jót a sex-nek és a depi se! Neked kell ellazulnod megint annyira hogy csakis tényleg a jóra koncentrálj,ne görcsösen várjad az orgazmust,mert akkor nem jön!! Próbálkozz egyedül és ha jó akkor mondd el a pasidnak hogy csinálja kézzel vagy akárhogy máshogy ami neked bejön.
2009. márc. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A nyugtató, amit beszedtem az a Xanax volt, az erősebb fajta és Gerodorm altató. Fogamzásgátló pedig Gestomix.
2009. márc. 20. 10:14
 5/25 anonim válasza:
Nekem ugyanez a problémám és én is segítséget szeretnék kérni! Nekem idáig egyszer sem sikerült együttlétek alatt elmenni. Bár, nálunk nem áll fent a szakítás gondolata.
2009. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nálunk sincs szó a szakításról.
2009. márc. 21. 13:28
 7/25 anonim ***** válasza:
Xanax? yay te is kész vagy látom!
2009. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Már semmilyen hülyeséget nem szedek, csak a fogamzásgátlót.
2009. dec. 29. 10:41
 9/25 anonim ***** válasza:
barátommal 14hónapja vgayunk együtt, a 7.hónapig nem sikerült egyszer sem elmennem szex közben, viszont utána semmi gond nemvolt vele, pár hónapig volt orgazmusom szinte minden együttlétnél.szeptembertől azonban megintcsak nemsikerül elmennem szeretkezés közben. és én sem értem h miért... :(
2009. dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Én már hozzászoktam, hogy nincs, de a barátomat zavarja. Szerintem az is baj lehet, hogy nem tudok normálisan odafigyelni, mindig eszembe jut valami. Nem tudok egy helyre figyelni. Ha hallok valami hangot, az is zavar. Ha nyikorog az ágy, zavar.
2009. dec. 29. 10:58
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!