Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem megy a szex? !

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a szex? !

Figyelt kérdés
Mi van, ha nem tudok tud elmenni, bárhogyan is akarom? Régebben sikerült, csak fél éve van ez így. Előtte nagy csalódás ért és egész nyáron súlyos depresszióban voltam, nyugtatóztam magam és alig aludtam. Szedek fogamzásgátlót is. Van barátom, és zavarja őt is, hogy nem megy a dolog. Pedig a barátom mindent megtesz a sikerért, de semmi, és szeretjük egymást! Nem akarunk ez miatt szakítani. Mi lehet az oka ennek?
2009. márc. 19. 23:23
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
10.45: Mi is 14 hónapja vagyunk együtt.
2009. dec. 29. 10:59
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem tom de már annyira gáz ez az egész szex dolog,am a lelki orgazmus az hol marad? ott van a probléma gyökere!
2009. dec. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Az micsoda?
2009. dec. 29. 12:19
 14/25 anonim ***** válasza:

Az amikor félszavakból is megértitek egymást,olvastok egymás gondolataiban,isszátok egymás szavait,amikor a testeden melegborzongás fut át ha csak a nevét kimondod,szememid könyben áznak ha meglátod,hangja akár a legszebb énekesmadáré cseng füledben.Érintése akár

a legfinomabb selyem,ha átölel,mintha testedet az övéhez tervezték volna,beleolvatsz.Néha úgy érzed a szived szakad ketté mikor rá gondolsz,de nagyon szereted és bármit megtennéll érte,ha kell akkor meghalnál,csak hogy ő tovább élhessen..

2009. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

azt igen szépen elmontad :)


amugy szerintem mivel pár nem sikerült ezért beizgultál teljesen ideges vagy stresszelsz miatta hogy most jó legyen és ezért nem megy...

2009. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
De régebben olyannal is sikerült, akibe nem voltam szerelmes. De amit leírt valaki pár hozzászólással ezelőtt, azok többsége meg van, ezzel nincs gond.
2009. dec. 29. 14:12
 17/25 anonim ***** válasza:
Tényleg csak stressz lehet,szerintem ez idövel elfog múlni! NO PARA!
2009. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
De 14 hónapja tart...
2009. dec. 29. 16:47
 19/25 anonim ***** válasza:
Nekem meg már 20 éve,és ez most tényleg nem vicc! Én úgy érzem hogy ha van v kim akkor nem szeret eléggé,hol ott lehet hogy szeret de ezt nem érzem,és én beletörödtem ebbe..
2009. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Én is beletörődtem ebbe, de a barátomat zavarja a dolog.
2009. dec. 30. 11:59
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!