Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen sürün...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen sürün van hogy együtt, de ténylg, teljesen együtt mentek el a pasitokkal? Azért kérdezem a lányokat, mert a fiúk nem biztos hogy ezt érzik, de ha igen, irjatok srácok ti is!

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a férjemmel, már a megismerkedésünk után egy évvel olyan nagyon egy hullámhosszon pördültünk hogy sokat mentünk el egyszerre! most pedig 4 év után már nagyon ritka hogy nem totál egyszerre van orgazmusunk!

arra lennék kíváncsi hogy ez másnál is igy van? mennyire gyakori ez?

csak mert hallani hogy sok nő el se tud menni....


2009. márc. 18. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hmm hát mi is általában együtt végzünk:)bár nekem néha van közben is 1-2 :D de ha érzem hogy neki mindjárt jó , akkor annyira felizgat, hogy én is elélvezek ujra vele is:)


21 lány(4 éve a párom)

2009. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekünk nem kellett ilyen hosszú idő, kb fél éve vesztettem el a szüzességem a párommal, és már kb lehet sokat mondok ha azt mondom hogy a 20. alkalom körül sikerült egyszerre összehozni. És legtöbbször így megyünk el, ha mégse, akkor az is csak azért mert valamiért nekem nem akaródzik sikerülni és akkor szólok a páromnak hogy ne tartsa vissza tovább.
2009. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
5 éve vagyunk együtt és még soha nem volt egyszerre orgazmusunk!
2009. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Miért is fontos ez???? Lényeg hogy ne a pasi menjen el előbb mert akkor a lány hoppon marad.
2009. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kb. minden 3. vagy 4.
2009. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt már ilyen de mi nem is csináljuk sokszor 2 vagy heti egy akkor nem mindegyik de mondjuk ugy hogy minden 20.:D
2009. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Több,mint egy éve vagyunk együtt, és 10alkalomból 8szor egyszerre élvezünk el.
2009. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a páromon múlik a legtöbb, mert ő jobban tudja szabályozni az orgazmusát, mint én. Az együttlét alatt többször eljuttat a csúcsra, és mikor már látja, hogy fáradok, akkor az utolsó orgazmusomat hozzám igazítja. A női orgazmus lényegesen hosszabb, és mikor érzékeli a párom, hogy elkezdődik nálam, akkor csak ő is átadja magát az élvezetnek.

Petranova

2009. márc. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!