Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran veszekedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran veszekedtek a pasitokkal? Volt, hogy megütött titeket, és azóta is együtt vagytok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 15:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

mi amikor együtt voltunk, volt h mindennap... ezért is szakítottunk Bevallom sokat hisztiztem neki, nem szerettem.

Sosem ütött meg! Nem tudott vna bántani, egyszer fordult elő, hogy megrázott:D


18/L

2010. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nem

19f

XD

2010. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
2 éve vagyunk együtt. Ritkán szoktunk veszekedni, eddig ebben az évben körülbelül 3 apró veszekedésünk volt, bár ezt se mondanám veszekedésnek, kis vita volt mert nem értettünk egyet. Nem soha nem ütött meg, nem is viselném el, azonnal szakítanék vele.
2010. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam elhagyni....
2010. aug. 27. 15:50
 5/24 anonim ***** válasza:
hogyan bántott? szexben is bánt? mesélj
2010. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én meg nem tudnám elfelejteni neki... :S
2010. aug. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szoktunk veszekedni, sokat, elég szenvedős a kapcsolatunk. Régen előfordult, hogy én ütöttem meg őt (ő engem soha de soha) de annyira bántott a lelkiismeret, hogy leszoktam erről. (Mondjuk én pszichésen nem vagyok rendben, többször kaptam idegösszeomlást...és kicsi vagyok, gyenge, nem fájt neki..de ettől még ez NEM mentség, és ma is fáj rágondolni.)
2010. aug. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Elég durván összekaptunk ( egy bizonyos ok miatt ) majd egy nagy pofont levágott. Aznap este nem is szoltunk egymáshoz, sőt, másnap se nagyon, talán egy hello-t mondtunk egymásnak, mikor elment hazulról. Majd mikor hazajött, kaptam egy szép csokor virágot, bocsánatot kért, én megbocsátottam, és ennyi volt. De azota is sokat veszekszünk... :(
2010. aug. 27. 15:58
 9/24 anonim ***** válasza:

értem

és a szexben is bánt? vagy megaláz?

2010. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
A szex-ben nem bánt!!!! Jóóó van h elég durván csinálja, az általában fáj is, de van h tök érzékien...
2010. aug. 27. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!