Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » PC-t izmot hogy lehet fejleszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PC-t izmot hogy lehet fejleszteni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetben elég, ha összehúzogatod az izmaidat ott lent, mintha pisilést próbálnád visszatartani. Aztán engedd el, és pár mp-ként ismételd.

Később lehet gésagolyókkal is, az már nehézkesebb :) De annak is ugyanez a lényege, bent kell tartani izommal a golyókat, aztán kinyomni, és ismételni, hosszabb ideig, nemcsak pár mp-ig.

2009. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szóval csak mintha a pisilést tartanám vissza?

És milyen sűrűn és mennyit célszerű csinálni ilyen "összehúzásból"?

Szex közben akkor kell csinálni amikor érzem, hogy nem sokára elmennék? És csak össze húzás kell vagy hosszabb ideig kell megtartani?

2009. márc. 17. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kriston intim torna. Keress rá a Google-ben, és ki fog dobni egy rakat trénert, akikhez járhatsz. Ott szakszerűen megtanítanak a megfelelő edzésmódszerekre. A pisilésvisszatartás pl. nem ajánlott; szemléltetésre jó, hogy tudd, melyik izmokról van szó, de konkrétan ezt nem jó gyakran csinálni.


Plusz van könyv (meg elvileg DVD is) ugyanezzel a címmel, azt is érdemes beszerezned - meg esetleg a Testreform címűt is. Nagyon sokat segíthetnek.

2009. márc. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a "pisivisszatartóst" csináltam pár hónapon át, hetente kb 3x, 30 percig, vagy amíg rá nem untam. És nagyon is használ, szex közben észrevehető a változás ;) Nem kell itt mindenféle ketyeréket összevásárolni, felesleges pénzköltés.
2009. márc. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!