Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert nem akarja az analis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akarja az analis szexet?

Figyelt kérdés
A baratom még fél éve felhozta az anális szex témát. eleinte nem tetszett a dolog, de végül elkezdtük az előkészületeket. kétszer megujjazta a popomat, persze volt babaolaj, meg ovszer is, meg is mosakodtam előtte, szo sem volt rossz higieniarol. de nemrég azt mondta h inkabb ne folytassuk, mert ő szeret engem, es az neki olyan mintha mar nem az érzelmekről szolna. ki akarta probalni kivancsisagbol, de mar nem akarja. en rontottam el vmit? vagy hh egy pasi nem akarja analisan? mondja is mindig h milyen szép a fenekem, meg stb. de inkabb a "hagyomanyos" szexre szavaz. nem hinném h egy sima analis miatt megcsalt volna, amikor sokat vagyunk egyutt, es mondtam is neki h majd ha felkeszulok, akkor kiprobalhatjuk.
2009. márc. 17. 16:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Hu hát nem csoda hogy elment a kedve , hát a beledben matatottXD lehet felfogta hogy hova turkálxD

Én , mint látszik gondolom nagyon nem tudom elképzelni, hogy jó lehet, és ha jó is akkor sem érdekel...hogy a belembe dugja a faszát?székelési ingert okozna ebben biztos vagyok, és hogy gumi nélkül?fujj, könyörgöm ott egész nap szonte szar van és baktériumok, ezt nem tudom felfogni....sztem örülj h nem lesz baja a végbelednek, nem azért van az....

ha pasi lennék akkor sem tudom elképzeéni hogy sexuálisan izgasson egy végbélXD


P.Rita 21

2009. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Rita!


Bízd ezt ide :D


25/f

2009. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!