Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert nem akarja az analis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akarja az analis szexet?

Figyelt kérdés
A baratom még fél éve felhozta az anális szex témát. eleinte nem tetszett a dolog, de végül elkezdtük az előkészületeket. kétszer megujjazta a popomat, persze volt babaolaj, meg ovszer is, meg is mosakodtam előtte, szo sem volt rossz higieniarol. de nemrég azt mondta h inkabb ne folytassuk, mert ő szeret engem, es az neki olyan mintha mar nem az érzelmekről szolna. ki akarta probalni kivancsisagbol, de mar nem akarja. en rontottam el vmit? vagy hh egy pasi nem akarja analisan? mondja is mindig h milyen szép a fenekem, meg stb. de inkabb a "hagyomanyos" szexre szavaz. nem hinném h egy sima analis miatt megcsalt volna, amikor sokat vagyunk egyutt, es mondtam is neki h majd ha felkeszulok, akkor kiprobalhatjuk.
2009. márc. 17. 16:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt olvastam, de a barátom azt mondta, csak a zárógyűrűnél szorítom, beljebb már nem.

Meg amúgy is olyan kis romantikus típus, és inkább a hüvelyemnek hódol. Persze ezt nem bánom, mert a hüvelyi orgazmus sokkal jobb, mint az anális.

2009. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
a férjem nekem sem akarja,a barátom(nagyon nagy van neki),már többször megerőszakolt análisan,minden sikosító nélkül,volt hogy 1-2 napig leülni sem tudtam,hát mit mondjak,nem élveztem
2009. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ugy biztos h rossz, ha megerőszakol. de ha minden körülmény megvan, akkor nem értem.
2009. márc. 17. 17:31
 14/22 anonim ***** válasza:

nem csodálom hogy nem élvezted....

És te egy ilyen állattal vagy együtt?

2009. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%

"léteznek még ilyen pasik akiknek szamit h mi a jo a lanynak?"

Igen léteznek. Csak egyre kevesebben. A lányok is azért lesznek egyre jobban elferdültek, olyan lesz az új generáció is, mint maga a világ... deformált.

Na de off vége, bocsesz.


Nagyon érdekes, hogy a lány akarja a dolgot, a fiú meg nem. De egyáltalán nem te rontottad el a dolgot. Sőt jót tettél, hogy pont te ajánlottad fel. Ha nem kell neki.. hát nem kell... Viszont te meg kielégítetlen maradsz ezen a téren... (márha tényleg van rá komolyabb igényed)


Mindegy, egyszóval ettől nem lesz rossz egy kapcsolat!


25/f

2009. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem hinném h kielégitetlen maradok, mert megvok nélküle is, szoval ez nem okoz gondot. csak nem ertettem. dehat jol van, ő tudja. ami meg a rendes pasikat illeti, azt azert irtam, mert tenyleg nagyon ritka. dehat ezt ti is jol tudjatok. ja amugy nem egy 16 éves csitri vok, csak nem vagtam h miert nem akarta. szoval akkor lehet h tényleg aggodik h nekem ne fajjon, meg ilyenek? nemtom, nekem tök fura.
2009. márc. 17. 18:44
 17/22 anonim ***** válasza:
52%
Talán leesett neki végre, hogy a vagina van erre kitalálva, és nem a segged luka. Istenem, mekkora gondjai vannak egyeseknek!
2009. márc. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem gond, csak azt hittem, velem van a gond. hidd el, örülnék ha ez lenne a legnagyobb gondom :)
2009. márc. 17. 19:14
 19/22 anonim ***** válasza:

"nemtom, nekem tök fura."


Nekem is az, de ezen ne múljon semmi! :)


25/f

2009. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nemtudom mi baja lehet a barátodnak, jó buli az...:)

Amúgy hidd el, ha ügyesen csinálja, szép nagy orgazmusod lesz tőle... Legalábbis az én partneremnek van, utána általában remeg, mint a nyárfalevél, alig tud magáról...;) Ha óvatosan csinálja, van még két szabad keze, amivel kényeztethet... Mi havonta 1X szoktuk, nem esünk túlzásokba:)

Valahogy vedd rá, menni fog az...Mellesleg nem kell ám annyira összerottyantani magatokat, a mumustól, amit fertőzésveszélynek hívtok...Meg vagyok lepődve egyesek milyen mocskos higiénikusak itt... Jó hogy nem ugrotok be minden nap a kórházba egy beöntésre...:D

Használjatok hozzá gumit, az ajánlott, de nem fog egyikőtök sem belehalni, ha anélkül csináljátok...Ujjazásnál meg ott a kézmosás, nem kell azt az ujját szopogatni utána...Sokan úgy tekintetek az anális szexre ahogy látom, hogy ha nem védekeznek 150 féle képpen, akkor kapásból szifiliszt, kankót, esetleg ebolát kapnak...:D

Vedd rá, hogy próbáljátok ki, jó lesz, hidd el:) Eleinte lehet, hogy fájdalmas kicsit, de nem végzetes, ha elég a sikosító...:)

23/F Am mi 2 éve élünk vele:)

2009. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!