Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert nem akarja az analis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akarja az analis szexet?

Figyelt kérdés
A baratom még fél éve felhozta az anális szex témát. eleinte nem tetszett a dolog, de végül elkezdtük az előkészületeket. kétszer megujjazta a popomat, persze volt babaolaj, meg ovszer is, meg is mosakodtam előtte, szo sem volt rossz higieniarol. de nemrég azt mondta h inkabb ne folytassuk, mert ő szeret engem, es az neki olyan mintha mar nem az érzelmekről szolna. ki akarta probalni kivancsisagbol, de mar nem akarja. en rontottam el vmit? vagy hh egy pasi nem akarja analisan? mondja is mindig h milyen szép a fenekem, meg stb. de inkabb a "hagyomanyos" szexre szavaz. nem hinném h egy sima analis miatt megcsalt volna, amikor sokat vagyunk egyutt, es mondtam is neki h majd ha felkeszulok, akkor kiprobalhatjuk.
2009. márc. 17. 16:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
magyarázd el neki, hogy egy komoly kapcsolatban nem kötelező csak a hagyományos utat követni és egy közös felfedezőút olyan vizekre ahol még nem jártatok, csak közelebb hoz titeket :)
2009. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mondtam neki h nyugodtan kiporbalhatjuk, meg minden, de ő ugy fogja fel h az mar nem lenne szerelem, azaz h szeretkezés, hanem sima szex, és neki nagyon fontosak az érzelmek. azzal egyetértek h az analszexben nem sok érzelem van, mert sokkal bensőségesebb a rendes szex, de ha ő akarja, akkor én megteszem neki. persze sztem neki jobb lesz mint nekem, de hat nem baj.
2009. márc. 17. 16:56
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
a barátom is így van vele, azt mondta soha nem próbálná ki mert azt hallotta (és sajnos én is :( hogy az anális szex a lányoknak fáj, nem élvezik, elélvezni meg pláne nem fognak tőle. mellesleg sokkal nagyobb ott a fertőzésveszély (mindkét fél számára), nem is tud benedvesedni, mert nem erre van kitalálva. ne erőltesd ha nem akarja. lehet úgy érzi az csak neki lenne jó.
2009. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

hát kár hogy nem az én barátnőm vagy hehe...

nem tom mi baja lehet de valami oka csak lehet ha először akarta és miután belemennél a dologba lemond az uj élményről ez nekem is furcsa lenne... nem tudom mi lehet a gond de egy alapos beszélgetés szerintem jót tenne!!!!

2009. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ő is emlitette ezeket a fertőzéseket, meg h betegségeket kaphatunk el mind a ketten. de ovszerrel csinalnank, meg babaolajjal, vagy sikositoval. nem akarom erőltetni, de nem is en hoztam fel a temat. léteznek még ilyen pasik akiknek szamit h mi a jo a lanynak???
2009. márc. 17. 17:00
 6/22 A kérdező kommentje:
Hat, ez van.. nem a te baratnod vok :))) csak ennyit mondott, pedig nyösztettem, h mondja el h mi a baj. mondom, a higiéniával tuti nem volt semmi gond, ezt ő is mondta. azt is mondta h az eredetileg nem arra van kitalalva, meg h betegségek, meg stb. egyszerűen nem ertem. csak sima ujjazás volt eddig, az is óvszerben. na jó, az egyik alkalom óvszer nélkül volt, de abba is ő ment bele, nem én erőltettem. mondtam neki h ami engem illet, megmosakodtam mindenhol, ahogy gondolja. es ő belement, még kérdezte is h csak ha en akarom.
2009. márc. 17. 17:02
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

-azt hallotta (és sajnos én is :( hogy az anális szex a lányoknak fáj, nem élvezik, elélvezni meg pláne nem fognak tőle. -

nem tudom OFF nélkül hagyni, ne haragudj.

ez, amit ide irtál nem igaz. meg kell, hogy cáfoljam mindhárom állításod.

2009. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Van akinek faj, es nem elvezi. a kérdés az lenne h az én baratom miert mond ilyet? hiszen belementem, felkészültem rá, most meg azt mondja h nem??
2009. márc. 17. 17:16
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mi is így voltunk, de mivel a kedvesem látta, hogy nagyon szeretném, kipróbáltuk. Nekem nagyon tetszett, el is élveztem, de őt nem varázsolta el. Azt mondta a hüvely sokkal izgatóbb, mivel nem egyenletes a felszíne, illetve jobban tudom szorítani.
2009. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hmm, erdekes. es nem mondta h miert? en meg pont ugy olvastam h az ánusz szűkebb, es igy jobban szoritja a pasi nemiszervét.
2009. márc. 17. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!