Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert kell feltunoskodni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell feltunoskodni a "mai fiataloknak"? Csak az en szememet csipi?

Figyelt kérdés

NEm vagyok idos, 19. evs vagyok. Megis idegesitenek bizonyos dolgok. 12-13-14-15 evesek az uton-utfelen nyaljak faljak egymast, mert nekuk baratjuk van, azt hiszik felnottek, mindent lehet...nem beszelve, hogy nem szamit ki elott, vagy mikor. Suliban, utcan, parkban, padon, buszon mindenhol. Aztan vigyorognak nagyokat hangoskodnak, en eleg izlestelennek talalom. Nem mondom, hogy soha nem adtam egy csokor a paromnak az uton, de nem igy, konyorgom. Aztan a csunyabeszed, cigizes, kopkodes a masik...

Elnezest aki nem ide tartozik...ne vegye magara


2009. márc. 15. 20:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%

Egyet értek veled, de ha már egy ilyen "vita" témát hozol létre, nem kéne a másik tábort le "bunkózni" ;)

Üdv. Aiwa

2009. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
Sztem mindenki azt csinálhat amit akar persze bizonyos korlátokon belül nyugottan pontozzatok le nem nagyon érdekel de ha most ök élvezik a dolgot akko csinálják ..........könyörgöm 2009-et irunk!!!!!!!!!anyáink korában 1 szájra pusziért is 1 évig beszélt a falu róluk................én 22\f vagyok és én sem nyalom falom a bnömet az utcán ...................no meg ott van az a probléma is hogy pl a szüleik lehet hogy nem nézik jo szemmel ha othol csinálják a "dolgaikat" és ezért "kényszerülnek" az utcára.....................
2009. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
ez akkor az én korosztályom is lenne? Egy idős vagyok a kérdezővel és pontosan emlékszem, hogy amikor 15 évesen sétáltunk a barátommal éppen azt elemeztük, hogy milyenek egyesek (ők is annyi idősek lehettek, mint mi akkor). Azóta eltelt néhány év és a "mai" tinik ugyanolyanok. Itt nem a main, hanem a TINIn kellene a hangsúlynak lennie. Lehet foratni a szemeteket, hogy hát ezek a mai fiatalok. Biztosan csak a korral jár. Igen, nálatok is- megöregedtetek :P !! Most nem védeni akartam őket, tény, hogy idegesítőek és a "naaagy cejelem" is sokuknál csak presztízs kérdés. de ezt majd kinövik.
2009. márc. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem azért viselkednek így a mai 12-15 évesek, mert nem nevelték meg őket a szüleik. Ha nem foglalkoznak valakivel, akkor jön a feltűnési viszketegség. :D Amúgy bírom ezeket a telefonos kemény gyerekeket, meg az igénytelen, kínais Playboy party girl-öket. :D Tiszta szánalom. :D

17/L

2009. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mert éretlenek még, és abban a közegben, ahol mozognak, ez az érték. Nem köti le őket az iskola, munka, hiszen még nincs túl sok dolguk, és túlzottan ráérnek. Nem kell még közvetlenül a továbbtanulásra, melóra gondolni, egyelőre felhőtlen az életük, és így a legnagyobb gondjuk a barátnőzés meg az aktuális szépfiú. Akit természetesen a barátoknak, ellenségeknek meg is kell mutatni. :)


Aztán a legtöbbje elnövi (bár sajnos egyre kevesebb). Egyre több probléma lesz az életben, egyre inkább meg kell komolyodni, és úgy kell megjelenni a felnőttek előtt, hogy nekik is legyen szavuk közöttük. A többségnél szépen elmaradoznak ezek a dolgok.


Aki meg nem növi ki, az örökre egy bunkó marad, és többszáz ember fogja őket égőnek tartani. Van is két egyetemista csoporttársam, akiknek a majomszeretetén az egész évfolyamnak hányni lenne kedve. Szerintem nekik már mindegy, ezt tini korban kell levedleni.

2009. márc. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Kosz a valaszokat, azert jo tudni, hogy nem vagyok egyedul:D Nem bunkoztam le amugy senkit, tudtommal, ha megis akkor bocsanat erte...

Udv:)

2009. márc. 16. 17:29
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy ad 1 csókot istenem , de hogy valakinek 12évesen az a legnagyobb problémája h a barátnője orálisan nem elégíti ki hát ezt nem kommentálnám...
2009. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ez az utolso valasz nagyon durva :))))) ,,12 evesen valakit n elegit ki a baratnoje oralisan...''

en csak 16 vagyok de en is kiakadok mikor ilyeneket olvasok a gyakorikerdesek.hu-n vagy hallom a suliban hogy x lefekudt y al (13-14 evesen) en ennyi idosen meg jatszottam XD


vannak azer normalis tinik is ... csak nagyon nehez manapsag olyat talalni :)


16/l

2009. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Jajj, én is átestem ezen. Na jó nem ilyen durván, csak ilyen bömböl a zene a telefonomon...csók...meg cukorka ellopós szinten. Kb. 14 éves koromban. Kinövik és a legtöbbük normális felnőtt lesz. Később már majd másképp néznek vissza ezekre az időkre, tanulhatnak belőle. Nekem, szerintem igenis fontos volt a jellemfejlődésemhez.

De nem idegesítőek, inkább röhejesek:D

2009. márc. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!