Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert kell feltunoskodni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell feltunoskodni a "mai fiataloknak"? Csak az en szememet csipi?

Figyelt kérdés

NEm vagyok idos, 19. evs vagyok. Megis idegesitenek bizonyos dolgok. 12-13-14-15 evesek az uton-utfelen nyaljak faljak egymast, mert nekuk baratjuk van, azt hiszik felnottek, mindent lehet...nem beszelve, hogy nem szamit ki elott, vagy mikor. Suliban, utcan, parkban, padon, buszon mindenhol. Aztan vigyorognak nagyokat hangoskodnak, en eleg izlestelennek talalom. Nem mondom, hogy soha nem adtam egy csokor a paromnak az uton, de nem igy, konyorgom. Aztan a csunyabeszed, cigizes, kopkodes a masik...

Elnezest aki nem ide tartozik...ne vegye magara


2009. márc. 15. 20:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
engem is idegesit a mai fiatalság de az sajnos a mi gyermekkorunkban a szülök által elfojtoot dolgok miatt vannak !! tutti nálad is !!
2009. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Azt azért megjegyzem, hogy nem minden fiatal ilyen!
2009. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Azt hiszik hogy nagyok. És hogy ez a menő. Valahogy ez a generáció, más mint mi voltunk ennyi idősen. A hiba sztem a szülőkben keresendő. A kevés odafigyelés, meg nem neveltség miatt köpködnek, cigiznek, káromkodnak, maradnak kinn hajnalig csavarogni, élnek korai nemi életet, stb. Szerintem. Persze tisztelet a kivételnek, nem mindenki ilyen!

Amit én még kifejezetten utálok: ha a mobilon nem fülhallgatóval, hanem hangszóróval hallgatják a zenét.

21(L)

2009. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Persze a tisztelet a kivetelnek az megvan:)

jaja az a masik a "mobcsi telcsin" hallgatni a zenet...:D VAAAAAAAAAAAA

2009. márc. 15. 21:03
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

én se értem sokszor minek feltünősködni. Unokatestvérem gépén pl 100 számra találni olyan képeket ahol fiúkkal lányokkal egyaránt csókolózik. Egy kapcsolata se tartott még 3 napnál tovább, mégis minden egyes nyalásról fényképet kell őrizgetni.

A másik a hugom, folyton mindenféle boldog szerelmes , meg szakitós szerelmes üzeneteket ir ki msnjére. Ez is elég idegesitő, főleg annak tudatában , hogy ő is csak drámázik és nem nagyon jön össze a kapcsolatai, tehát kár miről beszélni.

De nem csak a 14-15 éves korosztály ilyen. Nálunk 18-19 évesek között is akadnak ilyen diszpéldányok. Nálunk pl az egyik lány hangosan az egész osztály előtt elemezte ki, hogy miért szakit a barátjával. Ráadásul minden második szava az volt, hogy "én tényleg nem akarom kibeszélni őt", ettől függetlenül még a folyósón is lehetett hallani.

2009. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ez igy van, sajnos. NEmtudom miert kell allandoan mindenkinek mindenrol beszamolni, szereleplni a masik elott...Nekem is van egy osztalytarsam, akinek msn-en mindig kivan teve a helyzetjelentes "Pux szivem", "Kitt van a Kicsim"...stb...

Nemtudom merre haladunk de...el egyfele nagyon...

A Parkapcsolat is csak disznek van, hogy villogni lehessen, hogy most epp ki az aktualis "jo csaj/srac" a suliban...

2009. márc. 15. 21:12
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Apámat pl azért alig vették föl egyetemre, mert hosszú a haja. Szerintem ilyen marhaságokon tök fölösleges filózni.
2009. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem volt am muszaj irnod, ha nem akartal. VAgy kenyszered volt? Tudod, nem haragszom meg ha a bunko bekopesed nem irod le...
2009. márc. 15. 21:26
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

nekem sem tetszik ez a mai fiatalság és bárhogy neveled őket a környezetük nagyon befolyásolja őket, pláne a lányokat. egyik nap ültem a westend előtt és épp akkor végezhettek a suliban. elnézve őket nyomorék nemzedéknek láttam őket. zajongtak, feltünőségi viszketegségben szenvedtek. bementek az üzletekbe és csak azt láttam amikor kijöttek, hogy sokkal több ruha volt rajtuk, mint előtte, tehát loptak és ott osztották szét őket.

mindenhol ki vannak lőve, és nem valami ízlésesen.

aztán az egyik lányt felhívta az anyja és annyira összevesztek, hogy ott cirkuszolt a kis csaj, hogy soha többé nem megy haza, de az a beszéd amit levágott az anyjával azt hallani kellett volna, "de anya", mintha szégyelnék a szülőket. ja, a legjobban azt szeretem, hogy felvágom az ereim, beveszek valamit stb. ezeket az embereket genetikai hulladékoknak hívom.

elmehetnek szórakozni az engem nem érdekelne, mert én is elmentem 13, 14 évesen, de nem lehetett utána semmit hallani rólam, pedig falun nőttem fel.

figyeljétek meg, hogy bárhol megálltok vagy utaztok mindenhol van egy ilyen depressziós tini, aki szórakozik anya és apa pénzén. elkényeztetett pi...@ és nem tudsz velük mit kezdeni.

bocs egy kicsit hosszúra sikerült, de kijött.

2009. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%
ja, előző vagyok 23/L és arra akartam kilyukadni, hogy sokáig nem tudtam kijönni a korosztályommal emiatt,mert engem nem ilyen felelőtlenül neveltek. semmit sem tiltottak, nem vertek, de mindenért vállalnom kellett a felelősséget.
2009. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!