Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikor mondják rám, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondják rám, hogy pedofil vagyok? Ha a tizenhat éveseket nézegetem, vagy 15, vagy 14, vagy 13.

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 00:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha nézegeted,attól még nem vagy pedofil. Azért van a szemed,hogy nézzél vele. A Mindenható nem viccből tette oda őket. Akkor van a baj,ha már fizikailag érintkezel a gyermekekkel. De remélem az megsem fordul a fejedben,hogy a közeledbe csaljál akár még egyet is.
2009. márc. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
talán attol fugg, hogy hány éves vagy, nem? Mert ha 15 akkor tok mindegy. Jo lenne, ha odaírnád!
2009. márc. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

A pedofilia beteges hajlam. Ha meztelenül fényképeznéd őket, és arra izgulnál föl, és maszturbálnál, vagy ha betegesen keresnéd a társaságukat egy üdítőre, vagy hamburgerre...

A kiskorúakra vonatkozik amúgy, 14 év alattiakra.

De szerintem is a korkülönbségtől függ. Ha 30 éves vagy, akkor talán egy 16 évessel sem kéne kezdened. Ha 20 éves vagy, akkor egy 15 éves lány még akár oda is lehet érted. :)

Légyszi írd meg, mennyi idős vagy. Vagy h mire érted a kérdést (mit csinálsz velük)

2009. márc. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Csak nézegetés, semmi beteges dolog. :)

Húsz éves vagyok, és udvaroltam fél éve egy tizennény éves lánynak. A kezét sem fogtam meg, de a barátaim minden pedofil állatnak elmondtak, csak ezért kérdeztem.

Köszi a válaszokat, írjatok még!

2009. márc. 14. 18:23
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Én még nem voltam 14, mikor 19 éves barátom volt. Én érettebb voltam a koromnál, ő viszont éretlenebb, tökéletesen passzoltunk. Legalábbis egy ideig, mert "csak" fél évig voltunk együtt. Jogilag ez is pedofília, és sokakat meg is botránkoztat, pedig szerintem ez nem vészes.

Ahogy veled sincsen semmi gond. Nem vagy pedofil, nyugi! :)

2009. márc. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
már bocs, h így szidom őket, de a haverjaid bunkók. sztem abban nincs semmi, ha 20 éves létedre 6 évvel fiatalabb lány tetszik neked, és nem beteges hajlammal közeledsz felé. Ha meg ő is szimpatikusnak talál, akkor mi tart vissza? :) de 14 éves is csak 12 hónapig lehet maximum! :)
2009. márc. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
ja igen, én kértem, h írj még róla. :) (22/L)
2009. márc. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

te beteg állat te te perverz pedofil :D bárcsak engem nézne egy húszéves nő

14f

2009. júl. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
annyira hülye vagy! ez az egész kérdés a hülyeségedre vall. legalább olvass utána vagy valami. amúgy meg a saját korosztályodnak nem jössz be, vagy mi? sztem beteg vagy.
2009. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Akkor ebben nincs semmi. A pedofil az aki negyven évesen kettő hét évesekre bukik. Erre csak azért mondják mert irigyek.
2009. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!