Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kell csinálni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csinálni az aktust hogy egyszerre menjünk el a barátnömmel?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Sok gyakorlas kell hozza. sztem ritka, mert a pasi mindig előbb megy el mint a csaj. sztem először elégitsd ki őt, aztan jössz te. nem az a lényeg h egyszerre menjetek el, hanem h mindenkinek jo legyen.
2009. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel abszolút nem értek egyet. Én mindig késöbb megyek el mint a barátnőm, szimplán egyszerűen visszatartom míg Ő nem "végez" aztán utána elengedem magamat. Szerintem a legtöbb normális fiu ezt csinálja, a kérdező talán arra gondol, hogy se előbb, se később ne menjen el. Ez nehéz egy kicsit, mert ha visszatartja a fiú (sima önkontroll) akkor kb 5-10percig nem megy el visszatartás után.
2009. márc. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
az én párom mindig bevár engem, de utána neki 1-2 perc. ezt begyakorolni nem lehet. szeretnétek kipróbálni milyen érzés is az gondolom, de amikor te érzed, hogy lesz valami elkezdődik akkor mond a párodnak. te tudod, hogy mennyi idő kell nektek. ez csak egy tipp a részemről, de nem tudom, hogy megéri-e ezen görcsölni.
2009. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok gyakorlással és odafigyeléssel természetesen kivitelezhető, de szerintem ez annyira az élvezeti faktor róvására megy, hogy felteszem a kérdést "megéri-e?"


Persze ha már épp semmi jobbat nem tud kitalálni az ember a szexuális élet feldobására, ez se egy rossz dolog.

2009. márc. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekünk volt, hogy már sikerült. Egyszerűen annyira egymásra hangolódunk, és annyira úgy izgatjuk egymást, amitől tudjuk, hogy mindketten csúcshoz jutunk... Jó élmény, hogy sikerült, és hogy egyszerre, közelebb hozz.De szándékosan mégsem így csináljuk mi sem: nálunk is a párom engem megvár, aztán jön ő... ennek oka, hogy azt tapasztaltuk, hogy szeretjük élvezni egymás testét, és szeretjük látni/érezni, ahogy a másik elélvez... pl amikor egyszerre mentünk el, akkor a saját orgazmusomtól, összehúzódásoktól, mivel tényleg annyira csak befelé, magamra, az érzésre figyeltem annyira nem érezhettem, hogy a párom is épp élvezi... pedig én annyira szeretem érezni, mikor úgy lüktet ott ...


Szóval szerintem idővel, ha úgy megimseritek egymás testét, hogy tudjátok mit-hogy kell a másiknak és annyira egymásra hangolódtok, hogy látod a másiknak közeledik és csupán ettől neked is elkezd közeledni, összejöhet. De szreintem nem kell kimondottan törekedni rá, nekünk is csak úgy jött ki.

2009. márc. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szerencsére 90%-ban kb egyszerre sikerül elélveznünk. A párom szerint én csinálom jól, szerintem meg ő időízt megfelelően. De ha gondolod mondok egy-két tippet.
2009. márc. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok megint. Szóval egy-két tipp:

Én szeretem az előjátékokat elhúzni fél-másfél óráig, majd a jó bemelegítés után az aktus vége felé látom, meg kédrem partneremet, hogy mennyi van hátra. Ekkor ha már nem sok van hátra neki (és persze nekem sem) akkor koncentrálok és elkezdek neki maximális ingert nyújtani. Mind pénisszel, mind szájjal, mind a kezeimmel, hangokkal, stb. Mikor már végképp a csúcs közelében van, akkor maxra kapcsolok és egyszerre megyünk el. Kb. ennyi.

Nekem ő az 1. bnőm, és az első aktustól számított 1 hónapon belül kitapasztaltam ezt. Azóta is együtt vagyunk (lassan 1 éve) és nagyon szeretjük egymást.

2009. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sok gyakorlás. Amúgy én még sosem mentem el hamarabb, mint bnőim.
2009. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
gyakorlás, bár Nekünk 1 hét után tökéletes volt a szex.
2009. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

11:13-as válaszoló!


"Ez nehéz egy kicsit, mert ha visszatartja a fiú (sima önkontroll) akkor kb 5-10percig nem megy el visszatartás után."

Ez alatt te mit értessz? Mármint hogyan éred el azt h ne menj el és hogy olyan sok idő keljen mire ujból közeledsz ahhoz?

Előre is nagyon köszi a válaszod!


21/F

2009. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!