Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy aszexuális ember hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aszexuális ember hogyan találjon párt magának?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 22:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
16%
Egy aszexuálisnak nem kell barát/barátnő, csak barát. Pont ez az aszexualitás lényege.
2009. márc. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Kell ugyanúgy egy aszexuálisnak is valaki, csak a szex az ami nem kell. Orvosnál már voltam, de állítólag semmi gond velem. Azt hiszem marad a társkereső, bár kicsit félek tőle, mert aki tudja hogy ilyen vagyok azok általában vagy hülyének néznek, vagy elkerülnek mint ha valami fertőző beteg lennék. Régebben fent voltam egy társkereső oldalon, olyan leveleket kaptam csak hogy próbáljam ki vele a szexet és biztos megváltozik a véleményem. Haha, bárcsak ilyen egyszerű lenne.
2009. márc. 10. 13:21
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Hanem vagy fanatikus hivö akkor majd eljön a te megvåltod is ès megjön a kedved a szexre

gondolom mèg senki sem okozott nagy orgazmust neked

ez a baj

2009. márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%

Ha változni akarsz akkor menj el egy jó pszichológushoz, aki segít feltárni és megoldani a lappangó okokat.


HA így akarsz élni, akkor keress olyan vallásos embereket, ahol a szexualitás nem fontos. A krisnások pl. ilyenek. Ott csak a gyereknemzésre engedélyezett. Mindazonáltal én ilyen közösségekben keresgélnék párt.

2009. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
63%

Nehéz kérdés... de talán itt is akadhat:D

Például én ilyen fiú vagyok, ha gondolod, írj egy emailt nekem!

2009. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Na, máris akadt jelölt? :-)

Írjátok majd meg, hogy alakul!

2009. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy a társkeresőn írd meg, hogy aki SZEX RÉVÉN akar rajtad segíteni, az inkább keressen mást... az nem ismeri ezt a betegséget.
2009. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
55%

Ne keress, meg fog téged találni!

Meg fogja érteni a lelked, és nem a testiségre fog koncentrálni! Azt mindjárt meg fogod érteni, hogy látja-e a lelkedet, érzelmeidet.

2009. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%

Hello sorstárs, hello válaszolók! Pacsi fiúk / puszi lányok! Naemo80 vagyok. Egy hozzászólásom és egy javaslatom van a dologhoz, előtte 1-2 szó, bemutatkozásképpen:


30 éves pesti, formatervre átlagos srác vagyok. Aszexuális. Bonyolítva azzal, hogy normális párkapcsolatra, gyengédségre, megértésre, szerelemre, saját gyerekre vágyom egy hozzám illő lánnyal. A gyerek dolog a technika mai állása szerint nem jelentene gondot, a rázós az első részben van. :) Az elmúlt tíz évben próbálkoztam én már mindennel, a ku.. örömlányozástól kezdve a piáláson, viagrán, normálisnak induló párkapcsolatokon, többféle pszihológuson, társkeresősdin át mindennel. Nem nyert, de nem ám! Sőt, három kamionnyi pénzem elment rá! :) Sok szép lánnyal jártam, ha nem lett volna ez az „apró” malőr, már rég sinen volnék. Több különböző (amúgy szeretni való) lánnyal volt már szexuális kapcsolatom, nem sok örömöm leltem benne, már, ha ment egyáltalán. De mindig, mikor sikerült bekukucskálnom valami ígéretesbe, visszarántott ez a sz.... Vastag, tragikomikus könyvet írhatnék az elmúlt tíz évemről, ha lenne hozzá kedvem. Ja, szervileg minden rendben, és hardcore ateista, vallásellenes vagyok. :)


Az egyetlen hasznos dolog, amit tehetünk, hogy mi, aszexuálisok megtaláljuk egymást, valamiféle ismerkedő-összetartó-önsegítő közösséget alkotunk közös nyavajánk okán. Akár keresünk párkapcsolatot, akár épp elhitetjük magunkkal, hogy egész jó nekünk egyedül is. Mivel igen kevesen vagyunk, ezt hagyományos társkeresőkben, közösségi szájtokon elindítani felesleges és reménytelen. Hiánypótló céllal kellene egy közösségi/társkereső oldal vagy „saját” fórum. Persze anonim, ingyenes. Ha gondoljátok / igény volna rá, pár nap alatt összedobok egy egyszerű-de praktikus honlapot. Egy-két hasonló, de globális (!) weboldal van erre kitalálva, annak a fele fizetős. Indonéziában már akadt volna egy kérőm! :) Nyilván valami sokkal-sokkal kézzelfoghatóbb dolog kellene. És/vagy: találkozni kéne, élőben beszélgetni, a „mifélénk” számára láthatóvá válni! Mint a bélyeggyűjtők, vagy a repülő-modellezők. :)


Hát ennyi… Ha igény van rá folytatom, ha nincs, ígérem nem! :) Ha valami fontos közlendő / reakció / vélemény van, küldjétek már el légyszi emailben is, mert arra nagyobb intenzitással válaszolok! Címem. >a nicknevem meg a gémél< :)


Üdv,

Naemo80

2010. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Elég nehéz szerintem is így párt találni magamnak. Sajnos én is ebben a cipőben járok, bár csak nem régóta tudatosult bennem, hogy aszexuális vagyok. Minden párkapcsolatom azért ment tönkre, mert egyszerűen nem érdekel a szex. Hiába vagyunk más dolgokban azonos hullámhosszon, ez az egy nem működik. Pedig én is vágynék a szerelemre, csak a szexre nem, pedig ez két külön dolog. Egy 32 éves férfi.
2010. dec. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!