Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy aszexuális ember hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aszexuális ember hogyan találjon párt magának?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 22:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanúgy, mint bárki más, csak nála - mivel aszexuális - a nemi vágy nem játszik szerepet, csupán érzelmi alapon választ.
2009. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, de ha találok is valakit, akkor nincs esély túl hosszú kapcsolatra, mivel nincs szex. Akkor mégis hogyan? Esélytelen teljesen hogy valaha legyen valakim?
2009. márc. 9. 22:14
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Hát elég nehéz lehet mert egy aszexuális ember csak egy másik aszexuálissal alakíthat ki működő párkapcsolatot szerintem. Mivel az emberek 99%-ánál a szex nagyon fontos szerepet játszik egy párkapcsolatban, ezért egy ilyen párosítás nem működhet hiába is jönnének jól ki egymással minden más területén az életnek.
2009. márc. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Mennyi idős vagy? (előző hozzászóló vagyok)
2009. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%
Miért vagy aszexuális? A szex a szerelem kiteljesedése. Része a párkapcsolatnak. Vagy ez betegség? bocsánat csak nem értek hozzá, azért kérdezem, semmi leszólás nincs benne.
2009. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

25 leszek. Hogy miért vagyok aszexuális nem tudom, nincs szükségem a szexre mert nem jó nekem, nem szeretem igazából azt sem ha megölel valaki, megsimogat, ilyesmiket sem. Viszont szeretni tudok nagyon is, és mindennek ellenére is ki tudom mutatni. Csak hát a kapcsolataim sosem voltak hosszabbak 3-4 hónapnál. Most már nagyon magányos vagyok, és nem tudom mit tegyek.


De ha valakit jobban érdekel itt le van írva a dolog:

[link]

2009. márc. 9. 22:22
 7/21 anonim ***** válasza:
28%
Ez nehéz ügy...Sokszor én is azért szakítottam, mert nem volt szex... Ennyi erővel a haverommal is lehetek..
2009. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Általában én hagyom ott a srácokat, mikor már látom hogy többet akar. És ez is elég fájdalmas dolog, hiszen én szeretem, mégis ott kell hagynom. Nagyon rossz.

De mégis hol találhatnék olyat mint én? Biztos van ilyen más is, csak nem én vagyok az egyetlen. Remélem.

2009. márc. 9. 22:33
 9/21 anonim ***** válasza:
60%

hú de érdekes! ilyet még nem halottam!

de ez nem betegség nemlehet ezen segiteni?nemlehet hogy még megjön a kedved?nem vonzodsz egyáltalán férfihoz?hihetetelen!!!nemlehet szorongástol van veled ez?

2009. márc. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%

Orvosnál voltál már? Ez (ha nem volt egy nagy trauma az életedben) akkor 99% hogy hormonzavar - és sokszor lehet rajta segíteni.

Egyébként én is azt mondom, hogy menjél fel társkeresőre, és írd be ezt. Kevés ilyen ember van - de azért akad. Lányok között sajnos gyakoribb.


Amúgy, ha szereted a párod, pár dolgot azért megtehetsz neki. Attól függ, te mennyit viselsz el...

2009. márc. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!