Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőmnek a g pontja túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek a g pontja túl mélyen van? Mi a teendő ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval ha teljesen bedugom két ujjam, ameddig befér, akkor éppen csak az ujjam hegyével érem el. Járt már így más is?
2009. márc. 8. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3-4 cm-nyire van...
2009. márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oké azt tudom hogy nem ez a normális, de ilyenkor mit lehet csinálni?
2009. márc. 8. 12:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Biztos,hogy a G-pontját érted el alig az ujjaddal?Mert akkor lehet,hogy az ujjad a rövid,vagy nem az a g-pontja hanem a méhszája.Persze az is lehet,hogy mégis az a G-pontja,minden nő kicsit másképp van összerakva:)Nekem az első barátom a méhszájamra hitte azt,hogy az a G-pont mert kb akkora csak hát ugye sokkal mélyebben van és kemény.Ha bedugod az ujjad akkor hivogató mozdulatokat tegyél,tuti érezni fogja a párod!:)

2009. márc. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hmm. hát az biztos hogy nem az ujjam rövid, k*rvanagy kezem van:) Azért gondolom hogy az volt a g pontja, mert a puncija felső részén mást nem éreztem.
2009. márc. 8. 12:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hello!


Először én is így voltam mint te:-) mindig vmi keményet kerestem és én is csak épph elértem azt a vmit. De az nem az volt:-) Írtam ide kérdést és a gyakorlatban is rájöttem h rosszul gondoltam:-)Én speciel szinte az ujjammal észre sem vettem csak a visszajelzést láttam h jo helyen járok. Kicsit érdesebb pontot keress és semmi képpen ne bogyoszerűséget:D mert a gpont az egy felület. És várd a visszajelzést, biztosan meg lesz. Sok sikert! :-)

2009. márc. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem. köszi
2009. márc. 8. 13:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szaknyelven nem G pontnak,hanem G foltnak hívják, mivel egy folt! Max nagyon erős inger hatására kicsit megduzzad!
2009. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos, az én barátnőm is azt élvezi a legjobban, ha a méhszáj körüli területet izgatom az ujjaimmal. De mondok egy tippet, próbáld ki ezt legközelebb: nyúlj be két ujjal és felfelé néző tenyérrel. Ha a két ujjaddal a hüvely felső falának kb. első 3-4 cm-nél elkezded felfelé nyomni (finoman), akkor érezned kell a szeméremcsontot. Nyomd a szeméremcsonthoz a hüvely falát és figyeld a reakcióit. Barátnőmnek ettől akkora orgazmusai szoktak lenni, hogy önkívületi állapotban van utána percekig. (erős pisilési inger előfordulhat!) 24/F
2009. márc. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3-4 cm-nyire van a G-pontom, ami kb. 5-10 Ft-os nagyságú kicsit érdes felület. Az előttem említett módon a csonthoz nyomni, dörzsölni a hüvely felső falát...mmmmm....valóban isteni :)
2009. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!