Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit feltételeztek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit feltételeztek egy olyan lányról, aki egy hét után lefekszik a barátjával?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 23:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
85%
nálam sosem tellik el egy hét amég lefekszek,de viszont minden kapcsim több évig hónapig tartott és mindig én szakítottam kivéve 1 esetben.Szal ennyi...ja és nem volt sok pasim mielőtt az lenne hogy több faszt fogtam mint kilincset
2009. márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
72%
Jójó ti beszéltek itt a nagy elfogadásról meg mindenről. Én meg azt mondtam, hogy nem fogadom el (szóval SEMMI ribancozás, meg egyéb, egyszerűen csak nekem nem tetszik) és akkor rögtön le kell pontozni... Nem értem... Hol az elfogadás ha az én véleményem nem lehet elfogadni? Én NEM nézek le senkit, aki elfogadja az egy hét után lefekszünk dolgot, és azt sem mondtam, hogy úgy nem működik a dolog. Egyszerűen annyi mondtam, hogy én nem fogok ilyen csinálni és nem is tetszik! Na de ti tudjátok...
2009. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem nézek le érte senkit, de elvárom hogy ezért ne kritizáljon senki engem, mert szeretek várni.
2009. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!