Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit feltételeztek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit feltételeztek egy olyan lányról, aki egy hét után lefekszik a barátjával?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 23:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

van akinek bejön,van akinek nem.

nincsenek szabályok

de: ha 18 alatti, akkor az ilyet komolyabban kell vennie. most nem kirekesztésből mondom.

2009. márc. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg, hány éves.


Egy barátnom így volt, rajta nagyon meglepodtem akkor (igaz, 21éves volt), de o dontése, o érezte. A mai napig egyutt vannak, 5 éve. Neki bejott.

Megint más tizenévesen meg harmincévesen...

2009. márc. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

de jo 23: 19!

végre egyetért velem valaki ebben :D:)

2009. márc. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
:) ritka az egyetértés ezen az oldalon, pedig még nem is láttam a válaszodat.
2009. márc. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmúlt 17-18, illetve kellőképpen érett gondolkodású, akkor nem kellene szerintem elitélni.

Ha valaki nagyon tetszik neki természetes, hogy szeretne többet is.


Fiatalabb korban még jobban át kellene gondolni, mert lehet, hogy csak azt hiszed, hogy jó lesz aztán megbánod...


Egyébként szerintem hülyeség, hogy ezért leqrváznak lányokat. Aki az az egy óra után teszi meg nem egy hét után.

2009. márc. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

az egy órás se k.

K. az aki pénzért csinálja, akinek túl sok partnere volt, és aki elvár cserébe dolgokat ( anyagi ).

K. az aki minden héten mással csinálja, már kb 20 adszor.

De az sem hiszem h K, csak kell neki is valaki, és így oldja meg, így alakul neki, hiába remél.

Sok olyan kapcsolat is véget ér, ahol várnak hónapokat...

Az érzelmek nem a szex miatt alakulnak ki.


ezeket most én 18 felett, érett emberekre értem.

2009. márc. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

Elnézést, akkor javítanék: lerib@ncoznak.

Mert a qrva tényleg pénzért csinálja neki ez munka. na de mindegy, nem veszekedni akartam.

2009. márc. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Hát én elítélem, függeltenül a kortól, de ez csak az én véleményem... Ettől még ugyanolyan ember, csak csinált egy olyan dolgot ami nekem nem tetszik és soha nem fogom megtenni, ha pl egy barátnőmről lenne szó.
2009. márc. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezalapján szoktam valakiről véleményt alkotni. Volt már olyan barátnőm is akivel egy bulin jöttem össze és nálam kötöttünk ki. Előtte kétszer vagy háromszor láttuk egymást, utána meg majdnem egy évig jártunk.

Ha az illető érett és úgy érzi, hogy érdemes ezt megtennie akkor semmi rosszat nem tudok feltételezni róla.

2009. márc. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, én a párommal mindent "elhamarkodtunk", 3 nap után ott aludt nálam, 1hét után lefeküdtem vele és 2hónap után összeköltöztünk..és immár 2,5 éve együtt vagyunk, boldogan és nagy összhangban..ugyh ez mindenkinél más..nálam bejött..:P
2009. márc. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!