Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit feltételeztek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit feltételeztek egy olyan lányról, aki egy hét után lefekszik a barátjával?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 23:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Ezt embere válogatja. Nekem nincs vele semmi bajom, ha tényleg szereti és kívánja. Én inkább azt nemtudom megérteni, hogy miért szoktak várni sok-sok hónapot.


Princess

2009. márc. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az első férjem három évig udvarolt,ebből kettőt "szűzen". Ehhez képest lett egy pokol házasságom, ami négy évig tartott.

A második férjem mindössze pár napot (igaz, nem akkor ismertem meg, tehát ismertem előtte is, de ilyetén közeledés nem volt). Egyszerűen nem tudtam ellenállni neki. Na ehhez képest: a tenyerén hord már két éve, van egy gyönyörű kisfiunk és remekül élünk.

(Ja, nem vagyok már mai kislány, a a harmincas éveimben járok.)

Úgyhogy: esete válogatja, vagy bejön vagy nem.

2009. márc. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%
Ez olyan dolog ami miatt senkit nem szabad elitélni,ne érezd magad szarul miatta,aki ez miatt elitél azzal nem kell foglalkozni.Elárulom,egyszer velem is előfordult,ráadásul az első randin.
2009. márc. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy, hogy mennyi idő után fekszik le, nem ettől függ a kapcsolat tartóssága.

Nekem volt olyan pasim akivel úgy jöttünk össze, hogy én már nagyon szerelmes voltam belé, úgy éreztem én is bejövök neki, és egy buli után egyszerűen megkérdeztem tőle: lefekszel velem? Hónapokig együtt voltunk, és nagy volt a szerelem, és amikor szakítottunk akkor is még nagyon szerettük egymást, csak az élet egy picit beleszólt a dolgokba.

...

A K-s témához hozzátenném: nem az a "K" aki pénzért adja a testét, hanem aki megkapja a kocsit, bundát ékszert, aztán este meg fáj a feje!

2009. márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
73%

És igen!


Az itt lévő válaszok nagyon szépen bizonyítják, hogy mégsem vagyok én olyan elferdült gyerek. És azok sem akik még úgy gondolják, mint én.

3 hete írom azt amit most ti írtok itt a kérdezőnek és eddig mindig elitéltek a válaszadók és adták a 0%-okat.


Fel kell azt fogni megérteni ép ésszel, hogy attól hogy egy pár rövid időn belül a megismerkedésük után egymásnak esik, csak azt bizonyítja mennyire kapcsolódni akarnak egymáshoz.

Embereket ezért elitélni, hogy gyorsan döntenek egy helyzetet illetően... nos nem szabad. Azoknak kellene felnyitni a szemét, akik még mindig a régi iskolát akarják követni, mert a mai világban ez már lehetetlen.


Én a feleségemmel 1 hetes ismeretség után feküdtem le, 5 éve vagyunk együtt nagy szeretetben.

Egyet értek azzal aki azt írja, hogy egy kapcsolatot nem a hamar bekövetkezett szex tesz tönkre... inkább a várakoztatás...


25/f

2009. márc. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Embere és helyzet válogatja. Tizenéves koromban az első komolyabb kapcsolatom (kb 1 évig tartott) egy éjszakásnak indult, tök részegen omlottunk egymás karjaiba. Aztán huszon éves koromban volt, akivel fél év után jutottunk el az ágyig, de nem tartott pár hónapnál tovább utána. Én sose adtam más véleményére, sőt felháborítónak tartom a mai napig, hogy amitől egy férfi menő, attól egy nő csak ribanc lehet. Egy nőnek is vannak sexuális igényei, mért kéne tűrtőztetnem magam. Régebben, ha épp nem volt komoly kapcsolatom, de a sex hiányzott ezt alkalmi partnerrel oldottam meg, és nem tartom magam ettől qrvának. Hogy más mit gondolt rólam, az meg abszolút nem érdekelt.
2009. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
azért függ a körülményektől is...ha még mondjuk nem ismerik egymást régebb óta, és csak ilyen gyorsan jött egy pár nap alatt megismert idegennel, hogy na akkor járjunk meg akkor feküdjünk le, akkor sztem el van sietve...de ha pl a kapcsolat már hosszú évek óta alakult és mondjuk már régóta barátok is voltak, stb, akkor már ez nem számít :) én már 10 éve ismertem a jelenlegi páromat, mikor lefeküdtünk és akkor hivatalosan még nem is voltunk együtt... azóta már eltelt két év és az eljegyzést tervezgetjük...(20/L)
2009. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

10:29-es dehogy vagy elferdült!

Nyugi, engem is mindig lepontoznak ha nem a régi idióta elavult társadalmi normák szerint bólogatok a kérdező válaszára. Mondjuk ezt a pontozást letojom magasról, csak néha ámulok és bámulok, hogy az emberek mennyire nem hajlandóak tudomásul venni az igazságot. Mintha álomvilágban élnének....

2009. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is kb másfél hét után feküdtem le a barátommal, szűz voltam, és nem bántam meg. Akkor se bántam volna meg ha elhagy utána, de nem így lett, már két éve vagyunk együtt és az eljegyzést tervezgessük:)

19 éves voltam akkor amikor elvesztettem.

2009. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
én az első komoly pasimmal 18 évesen feküdtem le még szűz voltam egy hét után. most a férjem
2009. márc. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!