Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan csábítsam el a nálam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el a nálam 11 évvel idősebb pasit?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok. És nagyon szeretm és ő is vonzódik hozzám, de a korkülönbség miatt nemm fog kezdeményezni. Szereti, ha kedveskedek neki, vagy komolyan elbezsélgetünk, de nagyon zavarja, hogy időseb. Ám azt ő se tagadja, hogy többször eljátszott a gondolattal, miylen jó lenne együt egy kapcsolat.
2009. márc. 5. 20:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
21:47-es vagyok, a kérdezőhöz a kérdés visszavonva, mert közben elolvastam mégegyszer, amit írt és elsőre az "És nagyon szeretm"-t "És nagyon szeretném"-nek rakta össze a szuperliberális agyam :D:D bocs
2009. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%
A kor kulonbseg nem szamit.11ev az nem olyan sok...en 16evesen osszejottem egy 29evessel..:) gyonyoru volt...megerte:)
2009. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%
Na álljunk csak meg ! nem minden huszon fölötti pasi csak arra megy ! lehet h tök normális. bnőm 15 éves és összejött nyáron egy 26 éves pasival !!!! nagyon elleneztem ,meg ugy midnenkii .. de a pasi mégcsak nemis nyomult, elöször csak haverok voltak aztán elkezdtek járni és csak csók volt , és nem erötetett többet a pasi . aztán bnőm szakitott mert nem szeretette volna ezt titokban folytatni..
2009. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Én használtam a "szuperliberális" jelzőt:-)) Törték már össze a szívemet,nem is egyszer:-)És votlam már őrülten szerelmes,voltm 16 éves is,épp ezért tudom megérteni mennyire imponáló egy idősebb férfi szimpátiája:-)Nem ez lett volna a lényeg,hanem az,hogy egy 27 éves férfinek kéne hogy több esze legyen,és ahogy látom van is mert zavarja,hogy idősebb! Tudja ,hogy ez nem a társadalmi normák miatt lesz probléma (a korkülönbség) ,hanem az eltérő igények,eltérő életmód miatt.A lányka még tinédzser,szerintem egészen mások az elvárásai egy kapcsolattól,mint egy 27 évesnek! Én nem akartam senkit megsérteni,én így gondolom.
2009. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom 14 évvel idősebb,bár eleinte neki is voltak aggályai a korkülonbség miatt,de lám nem mindenki csak d§gni akar,azóta a felesége vagyok,és várjuk a (tervezett)babánkat! A kérdezőnek annyit hogy azt ugyis látni fogod rajta hogy valóban érdekled e vagy csak azt akarja,és ha ugy látod érdemes nyugodtan hajts rá.Nem kell eljátszanod a komoly érett nőt,ha szeretni fog akkor azért amilyen vagy 16évesnek! A többieknekmeg csak annyit hogy tapasztalatból mondom hogy egy vele egy korú hamarabb kihasználja meg átvágja,mert abban a korban még negyon sok fiunak csak a mennyiségre megy meg hogy hencegjenek a haverok előtt,nem kell rörgön elitélni
2009. márc. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek azt előttem szólóval, a saját korosztályának kell csak dug@sra. És lehet egy 27 éves pasi is normális. Párom és köztem jóval több korkülönbség van, de hidegen hagy ki mit szól. Ha valakit csak mások véleménye érdekel, annak nincs önkritikája.

Azt ajánlom beszéljétek meg. De semmiképp ne hallgas másokra. Habár azt mondják az okos más kárán tanul, addig úgyse érti míg maga meg nem tapsztalja. Mindenkinek megvan a kiírt pofon az élettől, nem lehet elkerülni. Egyszer mindent meg kell tapasztalni, és élni kell mert rövid az élet.

2009. márc. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%

Ne törődjetek az idióta, évszázados társadalmi normákkal, idejét múlt szinte az összes!

Egy párkapcsolat tartóssága, minősége nem a korkülönbségen múlik.

Láttam én már olyat, hogy a pasas csak 4 évvel volt idősebb a nőnél, aztán 45 évesen már hótt impotens és alkoholista volt... aztán akkor mire ment vele a nő, hogy korban hozzá illő pasija volt? Semmire!

A szerelem nem ismer sem kort, sem távolságot, sem bőrszínt sem semmit. Ha két ember összeillik, tökmindegy, hogy hány év van közöttük, akár még a nő is lehet idősebb alár 10-20 évvel is. Csakhát a sok idióta leszólja őket. Megmondjam miért? Mert irigyek mások boldogságára!

2009. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Én is 16 évesen jöttem össze a 13 évvel idősebb párommal és immár 7 éve vagyunk együtt boldogan. Bár ha az elején elzárkózik ez később talán csak erősödni fog benne ez az érzés, nem tudom. Az biztos, hogy nem mondják meg a köztünk lévő korkülönbséget ő hozzám fiatalodott én egy kicsit hozzá öregedtem, ha újra kezdhetném újra meg tenném.
2010. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Szökke csaj válasza:

Kb én is ilyen helyzetben vagyok:)

Csak ő 28 éves és énis megszerettem ..de most van még 2 csávó aki járna velem fiatalabb is de nekem akk is ő az akivel jólérzem magam meg felszabadulok meg ienek..

Sztem felne add;) őleg ha szereted és ne érdekeljen máás mit gondol:)

2010. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Az apja lehetne?11 év az semmi.

Bátyám és a felesége közt 10 év van.16 volt a lány mikor megismerkedtek,azóta eltelt 6 év és már van egy kisfiuk is.A szerelemben nem akadály semmi,közdtem és a kiszemeltem közt 15 év van:D

2010. aug. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!