Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan csábítsam el a nálam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el a nálam 11 évvel idősebb pasit?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok. És nagyon szeretm és ő is vonzódik hozzám, de a korkülönbség miatt nemm fog kezdeményezni. Szereti, ha kedveskedek neki, vagy komolyan elbezsélgetünk, de nagyon zavarja, hogy időseb. Ám azt ő se tagadja, hogy többször eljátszott a gondolattal, miylen jó lenne együt egy kapcsolat.
2009. márc. 5. 20:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
HA már ezeket modnja akkor már elcsábítottad.Mostmár az érettségeddel tűndökölj.
2009. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%

Kérdésedre a válasz:

Sehogy! Semmi keresnivalód egy 27 éves faszival.


Édesanyád mit szól a témához?

2009. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
anyám... ezt a választ! :(
2009. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy! Mit akarsz? Majd az apád lehetne... Akarsz neki gyereket szülni, háztartást vezetni? Mert ilyen korúaknak már ilyesmiken jár az agya. Bár ha gyerekekkel kezd ki, akkor még inkább a d*gáson jár az agya, mint a családalapításon...Remélem a szüleid helyre teszik az agyad, mielőtt hülyeséget csinálsz. Azon se lepődnék meg, ha házas lenne, netán gyereke lenne...
2009. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez az édesanyád ez gonosz volt :D

16 évesen már nem sok beleszólása van (sajnos vagy nem sajnos) a gyermeke nemi életébe...

Arra fel kell készülnöd, hogy mivel 27 éves a pasi, tuti többet fog akarni pár csóknál, erre azért készülj fel! Biztos, hogy akarod ezt? Biztos, hogy jó neked ez?

Ha igen és bevállaljátok, hogy emiatt az emberek 90% le fog nézni titeket és nem fogtok tudni kézenfogva végigsétálni az utcán, mert a sok konzervatív b*lf*sz be fog szólogatni, akkor miért ne?

Ez úgy általánosságban mindenkinek: A SZERELEM NEM A KOR FÜGGVÉNYE! aki mégis azt gondolja az nem volt igazán szerelmes...

2009. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Bazz 11évvel idősebb hogy lenne már az apja? Gondolom a csajt sem kell félteni, ő kezdeményez nem a srác, szóval szeirntem semmi baj nincs. Egy komoly beszélgetés alkalmával közeledj hozzá, mond el szerinted működhet. Irigylem a csávót:)
2009. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondom "Majd az apád lehetne..." Ami gyengébbek kedvéért azt jelenti, majdnem az apja lehetne. Láttam már 13 éves apukát...
2009. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

A mai világban már mindenki olyan szuperliberális,szabadelvü,ma már semminek nincs határa,semmi nem jelenthet gondot.Elméletben.gyakorlatilag egy 27 éves férfi még mindig ugyanazt akarja,mint x évvel ezelőtt,amikor voltak bizonyoso normális határok mindenben,ilyen pl a párkapcsolat.Valósziínüleg mindenki konzervatív balf@sz volt.A szerelem nem ismer akadályt,távolságot,nem számti a korkülönbség,ez mind mind mézesmázos maszlag rózsazsin köddel,persze tinikoromban nekem is hasonló volt a világkép,utána felnőttem és rájöttem ,hogy a szerelem gyönyörű dolog,de igenis vannak olyan dolgok amik két ember közé állhatnak,és azért ésszel kell mindent cisnálni..és azt sem értem,miért lenne normális ha valaki 27 évesen 16 éves tinilányok után kajtat? ..de mindegy is,én egy ilyen konzervatív balf@sz maradok:-)Legalább primtív nem vagyok,ezt elmondhatom magamról.


Gépelési hibákért elnézést,fogy az elemem:-)

2009. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Most eszembe jutott egy fontos dolog, a kérdezőhöz: Te mit szeretnél tőle? Mert az ok, hogy eljátszadozott a kapcsolat gondolatával, de te mit szeretnél kapcsolatot (tehát szerelmes vagy?) vagy csak egy jó szexet egy tapasztalt fickótól? :D


Hát nézd 21:26-os...én megértem az álláspontodat! Az ésszerűség elvét követed, megfontoltan élsz és valószínű, hogy nem is törik össze a szíved, és nem is használnak ki! (vagy csak annyira amennyire mindenkit) De! Vannak emberek, akik inkább hallgatnak a szívükre, inkább élnek szuperliberálisan és követik amit a szívük diktál! És igen, nagyobb a kockázat így :)

De azért nem kell általánosítani, hogy igen 27 éves hím, akkor ezt és ezt akarja...mi van, ha tényleg beleszeretett a lányba?? Akkor most álljon közéjük pár társadalmi szabály??

2009. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
a többi válaszolóval ellentétben én a fiut nem értem meg, mit akar egy 27 éves csávó egy 16 éves csajtól?? jézusom. Amire gyereket szülnél neki, már nagypapa is lehetne :D !
2009. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!