Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Holnap szexelni akarok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap szexelni akarok a párommal csak az a baj, hogy éppen menzeszelek! Mire kell odafigyelnünk?

Figyelt kérdés
már sokszor voltunk együtt, de olynakor mikor nekem megvolt még soha! holnap viszont akarjuk! mire kell odafigyelnünk? amugy szedek fogamzásgátlót! és hol a legalkalmasabb? zuhanyzó?
2009. márc. 5. 18:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%

Van fertőzésveszély és nem is biztos, hogy kellemes lesz...Majd eldől, gumit mindenképpen használjatok.

Törölköző nem árt alátok, gondolom a fogamzásgátló miatt amúgy se sok a menzeszed és nincsenek nagyon görcseid.

Én azért várnék vele, de te tudod.

2009. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

nem szedek bogyót és szoktuk csinálni menzi alatt is és volt, hogy első napos voltam, de egyikőnk se undorodik a másik nedveitől vagy bármitől, mert szeretem és ő is engem. bevallom először ódzkodtam a dologtól, de még mindig azt mondom, hogy felfogás kérdése.

törölköző kell és nem ajánlom a zuhanyt.

2009. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Fokozott HIGIÉNIA, GUMI használat!!! Előtte, utána fürdés.

Törcsit alád az ágyba és mehet a móka. Ha nem erős a vérzésed, még arra sem lesz szükség.

2009. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

1) önkielégítsen, mikor nem vagytok együtt (azt hiszem ezt azért elég nehéz kérni persze) :)

2) egy alkalommal csak egyszer próbálkoztok? lehet,h ha először őt "gyorsan elintéznétek", akkor másodszorra jobb lenne...

2009. márc. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

hát mi gumi nélkül is csináltuk és szerintem semmi veszélye nincs. Előtte utána zuhany. Alaposan megmosakodni Lactacyd Feminával.. és kész. >_____< Olyan sok ember van aki azt hiszi okos, de nekem ezt a nőgyógyászom mondta, hogy megfelelő higiéniai körülmények között nincs veszély a fertőzésre. És tényleg sok nőnek jobb, ha megvan közben. Nekem is más érzés. :O Sokkal intenzívebb. :)

És nemtudom miért kellett lepontozni azt aki igazat írt. Gondolom engem is le fognak, de hazudni akkor sem fogok. :)

2009. márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
74%

Nincs nagyobb fertőzésveszély. Sőt, kisebb. Tényleg olyan sokan okosnak hiszik magukat, de ha normálisan tanultak volna biológiát, esetleg nőgyógyászati témákat behatóbban, akkor tudnák a dolgokat... Nemhogy nagyobb, de még azt is meg merem kockáztatni, hogy KISEBB a fertőzésveszély. Mind fiú, mind lány szemszögből. A vérnek nagy fertőtlenítő és pusztító hatása van. Ha neadjisten valami baci bekerül a hüvelybe ilyenkor a fiú péniszéről, az ott lévő nedvek és vér azonnal semlegesíti vagy kiírtja. A hüvelynek alapjából véve van egy védekező mechanizmusa, ami menzesz idején fokozódik, épp azért mert a szervezet tudja, hogy ilyenkor veszélyesebb lenne, ha bármilyen IDEGEN tárgy, fertőzés, baktérium odakerülne. Erre még plusz rájön az esetleg odafolydogáló vér, ami szintén fertőtlenít. Erről ennyit nagyokosok. Bújjátok az általános iskolák 7-8. és gimnáziumok 1-4. biológia könyveit, annyi tudás elég ahhoz, hogy felvilágosodjatok pár dologról.

Szóval gumi csak akkor kell ilyenkor, ha a fiú finnyás, amit kétlek, mert akkor eszébe se jutna, hogy menszi idején is szexelni akarjon. A vértől semmit nem fog elkapni, főleg akkor, ha utána el is megy zuhanyozni.

A kölcsönöz jobban vonzódás sok párnál előjön ilyenkor. Nemcsak női részről. Ennek oka az, hogy a női szervezetben olyan hormonok és anyagok termelődnek, amik valamilyen módon azt hiszem kémiailag vonzóbbá teszik őket. Bár én ebben a kémia dologban nem hiszek, kimutatták. Azt is, hogy menzesz idején sokkal inkább kisimul a bőr (idején, nem előtt, előtte pattanások, stb... kijöhetnek), szimmetrikusabbá válik az egész női test. Ez meg valószínű valami ősi ösztönre vezethető vissza, hogy a hímek ilyenkor megérzik, "meglátják", hogy sokkal vonzóbb egy nő.


Szóval ne dőlj be a sok tudatlannak, csináljátok amikor és ahol akarjátok. Persze legjobb a zuhanyzó, vagy ha kéznél van egy törölköző, vagy akármi, amit nem sajnáltok. Mi is csináltuk már, gumi nélkül, olyan is lett az ágy :$ :D Na és??? Kit érdekel? Csak ő és én láttuk, utána bevágtam a lepedőt hideg vízbe és kész, közben a párom elment zuhanyozni. Na bumm... Az élet velejárója.



20/L

2009. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!