Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Holnap szexelni akarok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap szexelni akarok a párommal csak az a baj, hogy éppen menzeszelek! Mire kell odafigyelnünk?

Figyelt kérdés
már sokszor voltunk együtt, de olynakor mikor nekem megvolt még soha! holnap viszont akarjuk! mire kell odafigyelnünk? amugy szedek fogamzásgátlót! és hol a legalkalmasabb? zuhanyzó?
2009. márc. 5. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem zuhanyzó jó ötlet. De ágyban is oké, ha magad alá pakolsz egy törölközőt :) A vért nehéz kimosni fehér lepedőből :P
2009. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
hát, ha van gusztusotok hozzá... védekezzetek, ezenkívül semmire, de ha gumit használtok könnyen bejuthat aláa vér, onnan meg ki a sperma... zuhanyzó a leg alakalmasabb, és csukott szemmel csináljátok. tényleg nem ez a legjobb idő rá!
2009. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Sztem hagyjátok ki a holnapot,eléggé fertözés veszélyes és talán nem is túl guszta
2009. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
holnap a 3-dik napom lesz! szerintem csaknem lesz már olyan gáz..
2009. márc. 5. 18:58
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Hát te tudod,de ne csodálkozz ha utána elmegy a kedve tőled
2009. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Eddig én is azt hittem undorodom tőle, de 1 hete csináltuk a barátommal. Nekem 2. napom volt. Egyáltalán nem volt undorító, alig lett véres. De gumival csináltuk, mert ilyenkor nagyobb a fertőzésveszély.
2009. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi akkor is szoktuk csinálni, amikor megvan, akkor jobban gerjedünk vlmiért, úgyhogy ez nem akadály. Ha jó alaposan megmosakodsz előtte, egy fél óráig talán még nem fogsz vérezni, legalábbis nekem még a legerősebb miku alatt is bevált ez a módszer. Nos, azt nem tudom, mennyire fertőzésveszélyes, de amikor bogyóztam, akkor még gumit sem használtunk, de azért nem árt, ha használtok! Ja, és törülköző az ágyban alattatok a biztonság kedvéért!

Zuhanyban utálok sexelni, olyan rossz a gumi hangja, olyan vizes meg minden... Nyikorog :P

Ja, és amikor végzünk, mindig én nézem meg előbb, hogy vlmi olyan lett-e, eddig még soha (2 év alatt) nem volt sehol vér, akkor mondom barátomnak, hogy intézheti a dolgait, nincs veszély :D

2009. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

szia én is pont ebbe a cipőben járok...mi már csináltuk párszor ,ágyban..törölköző nélkül..sose lett olyan a lepedő, mert csak 4dik nap után szoktuk, de miota gyogyszert szedek annyira semmi a menstruációm...hogy bármelyik napom lehetne sztem...

de mikor kb másodszorra csnáltuk..2dik napon voltam és nagyon olyan lett....akkor láttam rajta hogy megviselte ...sokáig nem is akarta azt hittem teljesen elment tőle kedve..de egyszer csak tultette magát rajtaxD szóval télleg csak akkor csináld ha tuti vagy benne hogy nem viseli meg..én pl ajánlanám fürdés után aztán 10 percre be atampon..az ott összeszed mindent..aztán ki és mehet...én igy vagyok a legnyugodtabb....

2009. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
67%
Ne hagyd ki !!! a Nőknék még fokozottabb "ilyenkor" a szexuális vágy, tehát valószínübb a nagy CSÚCS-ra jutásod.
2009. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

Ha rendesen tisztálkodik a párod csinálhatjátok gumi nélkül is. Ha úgy jobban esik. Ezt a fertőzéses dolgot meg verjétek ki a fejetekből. Nem az autószerelés után jön be a srác és ujjazza meg a nőjét, hanem tiszták lesznek mind a ketten.


Misszionárius meg hátulról ezeknél nem lesz sok vér. Ha akarjátok mind a ketten ezt az együttlétet nem lesz ebből semmi baj. Érezzétek jól magatokat!



Lazán kapcsolódik:

Ezzel a kérdéssel üzennék az itt kommentelő frigid pics$knak, hogy látjátok? Itt egy lány és egy fiú. Szeretik egymást. Szexelni akarnak. Még úgy is hogy a lánynak megjött a vérzése. Amikor valljuk be nem a legideálisabb a dolog, de nem megoldhatatlan.

Mások meg akkor sem akarnak szexelni, ha éppen semmi bajuk.


Ilyen az élet gyerekek. (Aki nem tudná miről beszélek, az azért nem érti, mert nem rá vonatkozik.)


25/f

2009. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!