Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, nagyon zavar titeket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nagyon zavar titeket, ha egy csajnak csak A kosaras a melltartója? :S Az enyém csak 70/A és tiszta önbizalomhiányom van miatta.

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 16:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen önbizalomhiányod. Én is a kismellű nők közé tartoztam, míg megnem szültem a gyerekem. Mikor szoptattam láttam be, hogy mennyivel jobb volt mikor nem volt semmi mellem. Szoptatás alatt a semmi mellből akkora lett, hogy simán mehettem volna valami didibárba melózni. Gusztustalannak tartottam magam és kényelmetlen volt. A mostani méretemmel megvagyok elégedve (75 C vagy D), de sokkal nehezebben kapok magamnak melltartót :) Úgyhogy ne aggódj, 1-2 gyerek után nem lesz ilyen "gondod". Ja, és tényleg az a tapasztalat, hogy a férfiakat abszolút nem zavarja ez, sőt...
2009. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

A kis mell nagyon kényelmes tud ám lenni, én pont azért nem igazán szeretek ugrabugrálós sportokat űzni, mert 85/D- s a méretem, és lötyög mint tét tejeszacsi!

Néha szivesen kívánnék 1-2 számmal kisebbet, mert bizony a korral a nagy mell megereszkedik, ha nem vigyáz az ember! :/

És az is nagyon zavaró, hogy sokszor nem tudják a nők felvenni a szemkontaktust egy pasival, mert két lábon járó mellnek nézik őket... :( (sok szexista barom...)

Az én méretem 18 évesen 80/B volt aztán huszonkét évesen lett a mostani méret! SZóval így sem könnyebb ám az élet, de azért elfogadom ami van :)

A lényeg az hogy nem kell neki akkora jelentőséget tulajdonítani, ha az előnyeit és nem a hátrányait teszed valaminek előtérbe, könnyebben elfogadod, és a magad javára tudod fordítani!

Kitartás és higyj magadban!! ;)

2009. márc. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
100%

Nekem is kis mellem van és ez nálam is sokszor okoz önbizalomhiányt.Például évek óta nem volt rajtam fürdőruha,és így ruhát venni is necces,mert sok minden nem áll jól:/ Ráadásul magas is vagyok (180 cm).

De igazából régen sokkal jobban zavart,leginkább addig,amíg nem nőttek meg legalább annyira,hogy párnás melltartót vegyek...a párna pedig a legjobb barátunk XD (persze a párnától sem lesz senkinek nagy melle,de mégis ad egy kis formát meg minden:D)

2009. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
100%

szio!Én fiú vagyok.Nekem az a véleményem h teljesen mindeggy kinek mekkora a melle.Én barátnőt nem csak a külseje miatt választok hanem nekem a belső értékek számítanak igazán

Ha matematikusan szeretném felvázolni:10%-ban érdekel a kűlső és 90%-ban a belső.Nekem vo egy yönyörűszép barátnőm gyon jó mellkkel eg minden ami csak egy őn kell kreor bőr stb.... DE két értelmes mondatot nem tudtam vele váltani.Lehet velem van a baj de én az okos/értelmes szeretetet adni tudó lányokat keresem.Úgyhogy engem hidegen hagy h a lánynak kicsi-e a melle.MERT VANNAK ENNÉL FONTOSABB DOLGOK IS!!!

2009. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
100%
Én 12 vagyok és 75/b-s a melltartó méretem.Szerinted ez nem zavaró???
2009. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
100%
ha engem kérdeztél:sztem eggyáltalán nem zavaró
2009. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Persze mindenki azt szajkózza, hogy nem a mell a fontos... de hogy érezzem magam jól ilyen deszkán, amikor sorra szállnak fel a buszra mellém a nagy (és szép!) mellű nők? Nyílván ha pasi lennék, nekem is ők kellenének inkább!
2009. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Ne legyen önbizalom hiányod!!!Annyira irigyellek:(((én is kicsit akarok..de nekem 70/c..remek..olyan komplexusaim vannak, hogy el se hiszed ráadásul tudod mennyire nehéz 70C-t találni?szinte lehetetlen:S a te A-s méreted legalább majdnem minden boltba forgalomba van és nagy a választék különböző fazonok, színek és mintások között:)és tudod miért jó neked még? mert annyira sok fazonú ruha jól állhat, szinte minden, ráadásul a kis mellű nők mindig törékenyebbeknek néznek ki, mint a kerek mellűek..
2009. dec. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Ez nézőpont kérdése. Van akinek csak a nagymellű csajok tetszenek,van akinek a kicsi. Van aki a lábat nézni meg a formáját,és olyan is aki a feneket.Olyan is van akinek csak az arc számít és mindegy neki,hogy 30 kilót cipel magával ha tündéri az arca.

A sportos srácoknak álltalába a kismellű csajok jönek be,mert a nagymellű csajok nem tudnak sportolni,nehéz velük azonosulni.

Nálam a kismell előnyben:)

2010. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Sztem Sexy :)
2011. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!