Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, nagyon zavar titeket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nagyon zavar titeket, ha egy csajnak csak A kosaras a melltartója? :S Az enyém csak 70/A és tiszta önbizalomhiányom van miatta.

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 16:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
hát én nem nagyon tudom milyen az:Sbocsi de nem vagyok tisztába az ilyen melltartó méretekkel,de tuti nem lehet gáz(16/f)
2009. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, én nőszemély vagyok, de pontosan tudom mit érzel,mert velem is ez a helyzet. Egész életemen át önbizalomhiányban szenvedtem/dek, bár a férjem imádja a cicimet. Viszont volt vmi amitől úgy éreztem, h igenis büszke vagyok a melleimre (igen itt már a mell szót használom), másfél évig szoptattam a gyermekemet, és emellett olyan anyáknak adtam tejet, akik megfulladtak a mellüktől és nem tudták szoptatni a babájukat.

Egyébként, ha nem mindenhol azt sulykolnák belénk, h a kis mell szégyellni való és csak az inplantátum, vagy a "duda" az igazi, nekünk sem lenne semmi bajunk. Pedig egy apró mellű nő is lehet őrülten szexi, hidd el nekem.

2009. márc. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
en is no vagyok,es eleg nagy melleim vannak es orulnek egy kicsit kissebbnek.de szerintem nem baj.azt hallottam,hogy inkabb a kis melluekre buknak.
2009. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
100%
én fiu vagyok ismerem meltartó méretezését és szerintem egyátalán nem gáz aki szeret az ugy fog szeretni ahogy vagy és nem a mell meg a fenék a lényeg...
2009. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok. Én kimondottan a kis mellű lányokat szeretem. Ne legyen ez miatt önbizalom hiányod. Ha valaki szeret úgy sem azt nézi. Bizony bizony egy kis mellű nő is lehet nagyon szexi, de még mennyire:)
2009. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Srácok! Húúú de jó, hogy ezt írtátok. Annyira jól esik.
2009. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsi melleim vannak,én is A kosaras melltartót hordok.Engem is borzasztóan zavar,hogy lapos vagyok.Sokszor már sírni tudnék miattuk:( Főleg akkor amikor sok szép mellű nőt látni,aki felvehetnek kivágott felsőt.De amúgy ha szeret egy fiú akkor nem fog otthagyni emiatt,ha meg mégis akkor meg sem érdemelt.Amúgy ha megkérdezhetem hány éves vagy?
2009. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én fiú vagyok, és én kifejezetten vonzónak találom a kismellű nőket. Eddig 3 barátnőm volt akinek ugyanilyen méretei voltak és volt önbizalmuk. Nem kell ezért elbizonytalanodni.
2009. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

ugyan igy vagyook mint te...én is 70/A-s melltartót hordok :S de jólesett nekem is hogy ilyeneket irogattok fiúk:)

15/L

2009. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
54%

A másodiknak (is) írom: a nagy mellű nőknek általában kevés tejük van. Egy oldalon láttam egy nőt (video), akinek szabályosan folyt (spriccelt) a teje - úgy, hogy hozzá sem ért a melléhez. Neki sem volt nagy.


Az igazán nagy mell 2 dologra használható igazából:

1: a férfi rögtön elalél tőle.

2: ha mégsem, akkor pofoncsapja vele a férfit, aki egyenesen a falnak repül, és csak utána alél el.

2009. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!