Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, nagyon zavar titeket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nagyon zavar titeket, ha egy csajnak csak A kosaras a melltartója? :S Az enyém csak 70/A és tiszta önbizalomhiányom van miatta.

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 16:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
figyeld meg a topmodelleket ,vagy a szepsegkiralynoket ... egyiknek sincs akkora dudaja mint Pamela Andersonnak ... es oket tartjak a vilagon a legszebb es legszexibb noknek ... a Pamela Anderson meg Dundika fele nok csak arra jok hogy a kepukre hokizzanak ... kepzeld el hogy mi lenne akkor ha minden no olyan lenne mint Kelemen Anna pl. :) ... a pasik ehen halnanak mert hiaba lenne 2 bazi melle ha nem lenne ki fozon rajuk :)
2009. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen nekem is 70/A volt.Most 80/C-nél tartok.És nem azért mert elhíztam.

A férfiaknak nem a nagy,vagy a kicsi mell kell,hanem a női mell.Légy magadra büszke,és húzd ki magad!!:-))

2009. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem nagy a mellem és az én barátom pont azt szereti, hogy elfér a tenyerében, szóval ne aggódj aki szeret az igy fog szeretni :) Legyen több önbizalmad ;)
2009. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a cipőben járok,úgyhogy hízókúrán vagyok!Amúgy a szépségkirálynős válaszadónak üzenem,hogy pont múltkor volt a tv-ben,hogy manapság már ahhoz,hogy valai királynő lehessen, nagy mell kell, legalábbis nem A kosarú, és azért sok nő megműtteti a mellét a verseny elött vagy a 2 fordulója között!
2009. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Minden "A" kosaras csajnak üzenem:

Szerettek szexelni? Igen?


Akkor meg nem számít a mell! Ne legyen önbizalom hiányotok. Egy kapcsolat, vagy egy jó szex nem (feltétlen) a melleken múlik! Kell hozzá egy jó csaj is. :)

Akinek meg nagyon számít a tőgy, az majd olyan lányt választ.

2009. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
nekem 17 évesen van ekkora mellem,mint a Kedves kérdezőnek és már nem hiszem,h nőni fog :S A párom azt mondja,hogy szépek...én szeretnék nagyobbat,de fölösleges ezen stresszelni,könnyebb ha elfogadjuk magunkat lányok!
2009. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagy van de szívesen cserélnék veled mert sokszor fáj a hátam tőle és szoktak kellemetlen beszólások is érni(olyan ami nekem kellemetlen pl:fiatal kölykök...)
2009. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
pff...nekem 80/B-s, de én se érzem magam túl jól...a párom persze mindig mondja h így jó meg szép stb..de hát.. a nők már csak ilyenek:)
2009. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
100%

NOs en csaj vagyok...tizennyolc mar elmultam es en is a kismellu nok koze tartozom.Nekem is nagyon sokszor okozott onbizalom hianyt. A legjobb haverom akit a tesomnak is nevezhetek a nagy mellu noket szereti nala az also hatar a 85/c, es mivel a barataim tobbsege fiu es mind ilyenek hat gondolhatod sokaig hogy ereztem magam:D. Sot ne mondjam h hanyszor viccelodtek velem, amig egyszer aztan nagyon kiakadtam.....nem sozltam semit.Nem akartam h megtudja barki is h engem zavar. MAjd egyszer mikor errol volt tema kepzeld elbeszeltek, h attol h en vagyok az ismeroseik kozul a legkissebb mellu csaj attol , ha barmelyikukkel jarnek buszkek lennenek ram h ilyen baratnojuk van. Akkor jottem ra h nem szamit, hisz kicsi melleim ellenere, jol erzme magam a boromben es a fiu barataim tarsasagaban en orvendek a legnaghyobb tiszteletnek. A pasijaim tobbsege pedig, nagyon szerettek. Sosem volt kifogas egyiknel sem h kicsi aa mellem. A MOstani baratom is nagyon szereti.:D.

A legfontossabb tancsot viszont egyszer az apukam adta, barmilyen cikin is hangzik, azt moondta volt egyszer h gondoljak a jovomre majd negyven ev mulva is szep melleim lesznek es nem a "terdemnel fogom huzni oket....:D", Es ha oltozkodni akarok akkor csak izles kerdese es szexi tudok lennni. Szerintem ez rad is pont igaz. Ha ugyes szep no valaki akkor mindegy h kicsi mellu vagy nagy. S sok ember velemenye h sokmindenben elonyt jelent. Hidd el en is sokat kuszkodtem vele sokt szilikont is akartam.... de mar nem akarok., Elsosorban nekm kellett magam elfogadnom es ha ez megvan akkor a tobiek is elfogadnak olyannak amilyen vagy. MERT IGY VAGY JOL!!!

2009. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
100%

Ne legyen önbizalomhiányod, nekem a hozzád hasonló lányok jönnek be, ez mindenkinél változó. Szerintem pont az a felületes aki csak a mellet látja és a lányra egy 'mellfenntartó-rendszerként' tekint.


Csak magabiztosan ;)

2009. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!