Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert nem fekszik le velem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem fekszik le velem? 21 eves fiu vagyok es van egy csaj nagyon tetszik es tudom, hogy en is bejovok neki de nem akar velem lefekudni. Eleg tapasztalt ezen a teren de ezt nem ertem h miert NEM AKAR hisz nem szuz

Figyelt kérdés
egy bulin ismerkedtunk meg ,beszelgettunk setalgattunk es mikor odakerult a sor akkor nem akart semmit,en nem is eroltettem hisz akkor csak azt hiszi h csak annyit akarok.de erdekelne az is h miert nem akart semmit.mast mindent engedet csak azt nem
2009. márc. 3. 14:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
70%

okosabb mint te...

te meg egy undorító pedofil állat vagy...

2009. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
80%

Akkor csak igazam volt, egy jó nagy tapló barom vagy! Még ha hozott is ez a KISLÁNY rossz döntéseket, Neked 21 évesen lehetne annyi eszed, hogy nem élsz vele vissza!

Miért nem korban hozzád illő lánnyal ismerkedsz? Azoknál nincs esélyed, csak a kis (még) buta csitriknél, akiknek annyi eszük van, hogy már 14 évesen nem szűzek (amúgy lehet, kamuznak!)?

Próbálj meg magadba szállni és némi személyiségfejlődésen átesni, majd egy 20 év körüli lánnyal megismerkedni.

2009. márc. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
60%

Az "apád" aláírású hozzászólónak meg azt üzenem, hogy persze, a pasik nagy része nem mondaná, hogy "ne kapd be" (amúgy van egy-kettő, aki igen, és nem azért, mert impotens) - de attól még nem fognak a csajjal járni, sőt, ha a csajnak annyi esze van, hogy azonnal mindenbe belemegy, akkor igen valószínű, hogy nem fogja a fickó telefonokkal, randevúra hívással elhalmozni.

Alkalmi kapcsolatoknál előre tisztázni kell, hogy ki mit akar, de ez akkor sem problémamentes.

És én huszonéves vagyok, és nálam se érnek célt a pasik "1-2 randival" - és ezzel a hozzáállással nem vagyok egyedül. Aki szerelmes az nem pattog azonnal, az adni akar és nem csak kapni.

2009. márc. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


14? Azt a mindenit... ez nem liliomtiprás, még akkor is, ha már "tapasztalt" és "nem szűz"? Tisztára Lolita! na, annak sem lett jó vége.

Szerintem keress magadnak korban (agyban, tapasztalatban is) hozzádillőt, aki tudja mi az az egy éjszakás kaland, és nem sérül lelkileg (vagy bárhogy...).


Üdv!

2009. márc. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

neked segítség kell ahhoz, hogy egy 14 éves csitrit megdugj..SZERENCSÉTLEN

UNDORÍTÓ TAPLÓ VAGY!!!!!!

2009. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!