Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert nem fekszik le velem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem fekszik le velem? 21 eves fiu vagyok es van egy csaj nagyon tetszik es tudom, hogy en is bejovok neki de nem akar velem lefekudni. Eleg tapasztalt ezen a teren de ezt nem ertem h miert NEM AKAR hisz nem szuz

Figyelt kérdés
egy bulin ismerkedtunk meg ,beszelgettunk setalgattunk es mikor odakerult a sor akkor nem akart semmit,en nem is eroltettem hisz akkor csak azt hiszi h csak annyit akarok.de erdekelne az is h miert nem akart semmit.mast mindent engedet csak azt nem
2009. márc. 3. 14:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom nem akar egyből lefeküdni veled ahogy meismertétek egymást...
2009. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

Addig oké, hogy mondjuk bejössz neki, de mindjárt az első adandó alkalommal feküdjön is le veled?

Idő kell, amíg rendesen megismeritek egymást, most nem csak egy-két alkalomról van szó. Jó esetben hetekig meg hónapokig ismerkedik az ember mielőtt bármi ilyesmi is szóba kerülhetne. Legalábbis számomra ez lenne a normális dolog.


Ez tipikusan olyan hozzáállás a részedről, hogy csak arra kellessz neki. Ez nem annak a függvénye, hogy valaki szűz-e vagy sem.

Szóval még ha be is jössz a csajnak, lehet pont azzal riasztod el, hogy le akarsz vele feküdni.

2009. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
qva jol nez ki,nagy mell es nem egy csontkollekcio hanme van mit fogni rajta
2009. márc. 3. 15:07
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Bunk ó parasz t
2009. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

A második válaszadó vagyok.


Szép és jó amit írsz, de megint csak arra utalsz, hogy "Jól meg kéne ***ni." Bocsánat a nyers kifejezésért, de ezt látom ebből a pár mondatból is. Ezt szerintem akkor ő is érzékeli, nem csoda, hogy nem akar veled rögtön ágyba bújni.

2009. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Azért fiam, mert egyelőre egy nagy tapló vagy! Elhiszem, hogy jól néz ki a csaj, de arra nem gondolsz, hogy ő tartja magát annyira, hogy járni szeretne valakivel, és nem csak dugni?! Az agyad annyira leszállt a gatyádba, hogy nem jutott eszedbe randevúra hívni, megfogni a kezét, sms-eket küldeni neki, közös programokat szervezni és minden olyasmit, amit a normális férfiak szoktak csinálni a szex előtt és után?! Talán a csaj azért nem feküdt le Veled, mert egyelőre nem úgy nézel ki, mint aki nem csak azt akarja! Mielőtt az ágyban bizonyítasz, előtte emberként is bizonyíts!
2009. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%
kár hogy az érzelmek nem attól alakulnak ki h lefexel vkivel vagy nem.....:S
2009. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
28%

Nem hinném hogy bunkó paraszt v tapló lenne a kérdező attól, hogy le akar fekdüni egy nővel aki tetszik neki.


Romantikázz kicsit vele, némi duma, esetleg egy újabb közös buli.

2009. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%
mi is hasonló helyzetben vagyunk egy sráccal, de régebbóta randizgatunk... és megfogadtam, hogy addig nem fekszem le vele, amíg nem járunk. bármilyen aranyos is, nem leszek senki k.rvája
2009. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
36%

én meg lefekszek, és ebből eddig nem volt hátrányom...

sok embert ismerek aki lehet hogy várt fél évet de ugyanúgy vége lett mint nekem XD

nem attól leszel valaki k. vája h szexelsz vele, hanem ha fizet, azaz elvárod, elviseled ha elhalmoz ajándékokkal és ha csak szex van....kedves utolsó...meg mindenki..

most ezt nem gúnyosan mondom, nem kell beszólni

2009. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!