Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert nem fekszik le velem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem fekszik le velem? 21 eves fiu vagyok es van egy csaj nagyon tetszik es tudom, hogy en is bejovok neki de nem akar velem lefekudni. Eleg tapasztalt ezen a teren de ezt nem ertem h miert NEM AKAR hisz nem szuz

Figyelt kérdés
egy bulin ismerkedtunk meg ,beszelgettunk setalgattunk es mikor odakerult a sor akkor nem akart semmit,en nem is eroltettem hisz akkor csak azt hiszi h csak annyit akarok.de erdekelne az is h miert nem akart semmit.mast mindent engedet csak azt nem
2009. márc. 3. 14:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Általában minden ember arra vágyik, hogy szeressék, - és többnyire ez csak látszat, hogy "mi csak kefélünk, hú de laza, felszabadult csaj vagyok én". Egy normális önértékelésű embernek elemi igénye, hogy emberként is, és ne csak szexuális lényként tekintsenek rá.

Hiába élvezi valaki testileg a szexet, előbb-utóbb csak rosszul fog neki esni, hogy a másik miért nem vállalja fel.

Hogy a lány engedett a Kérdezőnek ezt-azt, arra utalhat, hogy tetszik neki. De nekem sem tetszene az a srác, aki első este le aakar fektetni.

2009. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az nem úgy működik ám, hogy ha a lány nem szűz, akkor már mindent, mindig, mindenkivel...
2009. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azért mert valaki nem szűz (és tetszik neked), még nem kötelező veled lefeküdnie az első adandó alkalommal. Nekem pont az jön le a kérdésedből, hogy neked csak egy kis szexre kellene, mintha valami kis könnyűvérű nőcske lenne. Lehet, hogy ő is ezt érezte, és nem akart belemenni a játékba.

Annak, hgy az utolsó pillanatban meggondolta magat, számtalan oka lehet ezen kívül is, pl éppen mesizett, nem indult be eléggé, vagy valaki más tetszik neki és nem akart továbbmenni.

Ha nagyon akarod, akkor hívd el vacsizni,mozizni, bulizni, aztán majd kiderül 2-3-4 találka után, hogy lesz-e a dologból valami.


Üdv!

2009. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%
Kérdezd meg tőle.
2009. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már 21 vagy, lehetne egy csöpp eszed :/ Legalább van mire várnod. Ha meg csak a szexre vársz ebben a kapcsolatban, akkor annak máris annyi.
2009. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Pont ezt nem értettem soha. Ha megvan a vonzalom és az érzés, miért ne lehetne szexelni. Esetleg egy kapcsolat is lehet belőle és egyébként is mindenki jól jár.

Hülye tanácsok, a várakozást illetően, meg a "ááá én nem olyan vagyok ám én rendes kislány vagyok"

Nézzétek meg egy fiú sem mondja a lánynak, hogy óóó ne kapd be kérlek. Várjunk még egy kicsit, mert nem érzem felkészültnek magama. Beszélgessünk inkább.


Persze, hogy nem mondják a fiúk, mert kb az élet nem így működik.


Ámbátor a kérdezőnek egy kicsi mégiscsak várnia kellene, a gyors siker reményében. Egy 21 éves lány tudja mit akar. (Remélhetőleg.) Ha tetszel neki még egy egy két randi, vagy buli együtt egy kis szesz is talán és meglesz amit szeretnél.

El ne cseszd, mert megtalállak. :D



"apád" :)

2009. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
nem 21 a csaj,14
2009. márc. 3. 20:00
 18/25 anonim ***** válasza:
96%

Ebben az esetben nincs több kérdésem hozzád. De válaszom sem nagyon.

Illetve egy mégiscsak van:

"Ember, 21 évesen mi a f@szt akarsz egy 14 éves lánytól?"

Takarodjál onnan jó messzire. Nincs elég korodbeli?

Sokkot kaptam. 21 évesen egy 14 éves lányt akar lefektetni. Mesét is olvasol majd neki? Vagy hogy?

2009. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
95%

Idézek tőled: "... Eleg tapasztalt ezen a teren de ezt nem ertem h miert NEM AKAR hisz nem szuz ..."


14 éves, mint később említed. Akkor szted hogy lehetne ő tapasztalt ilyen téren?? Gondolkodjál már egy kicsit!

De ezek szerint a csajt sem kell félteni ...


Elképesztő, hogy mik vannak ...

2009. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
93%
fujj ez tényleg beteges....21-14..ájjjjjjjjjj elég gáz ha egy pasi..csak enni idős gyereket bír összezedni és nála van esély
2009. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!