Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akar valamit vagy csak le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit vagy csak le akar fektetni. Vagy talan tetszem is neki?

Figyelt kérdés
Osszejottem egy nagyon helyes fiuval egy bulin,beszelgettunk kimentunk setalni es elkezdte simogatni combom.es utana megkerdedte h megpuszilhat es engedtem.utana pedig elkezdett tapizni mindenhol persze nem engedte h tovabb a fenekemet.es kerdezte h nem akarok vele lefekudni mondtam h nem,o persze nem erolkodott csupan annyit mondot h vedekeztunk es h o mindig is csak ovszerral de en akkor sem akartam,nem mintha mar szuz lennek de tul korainak ereztem hisz azon a bulin lattam eletemben eloszor.azt is mondta h aranyos vagyok es h edes:Djelent ez vlmit?
2009. febr. 26. 22:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
:(
2009. febr. 26. 23:17
 12/20 anonim ***** válasza:
18%

lehet h ha lefekudtetek volna most egyutt lennetek

nekem is igy kezdodott a kapcsolatom mint ahogy le irtad es azota egy ev telt el

2009. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
nem tudom mit kellene csinaljak de nagyon belezugtam
2009. febr. 26. 23:22
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
ne feküdj le vele, mert ki fogja használni és te leszel a város qvára:S Ismerkedj meg vele, mondd meg neki, hogy tetszik neked, és hogy csináljatok közös programokat.Ha összejöttök, legalább 1 hónapot várj mielőtt lefekszel vele. Ha tud ennyit várni, nem szélhámos.
2009. febr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%
*qvája
2009. febr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
48%

Hát de miért állítaná le ? XD

Még mindig divat az a fajta megközelítés, hogy a lányok a kis szüzikék és úgy kell nekik könyörögni, közben meg más se jár az agyukban ... de ami izgi az az, hogy egyre inkább veszem észre megfordulni ezt a dolgot, hogy bizony ha van egy klassz tudomisén menő sportoló srác, na ott szó nincs olyanról, hogy udvarolna egy lánynak, mert a lányok a lábai előtt hevernek. Nem egy ilyenről tudok ... és éppen elgondolkodtam, hogy ez jó -e vagy sem, hiszen az se tetszik nekem, hogy játsszuk itt a nagy képmutatást, de miközben eltolná és leállítaná, titkon mégis arra vágyik, hogy "jaj bárcsak ne engedelmeskedne az eltolásomnak" .... nincs igazam??

2009. febr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az a véleményem, hogy csak le akart fektetni.


Felejtsd el, mert úgyis csak megdugna (vagy már azt sem, mert csak akkor voltál neki érdekes, most már lehet szóba sem állna veled) semmi komolyat nem akarna tőled, úgyis dobna.


Egyébként szerintem nem szemét a srác, nyíltan játszik.

2009. febr. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak arra az éjszakára, lehet, hogy több éjszakára :P De csak éjszakára, az tény.


VAGY (bár ezt kétlem)...


Én már voltam olyan helyzetben, hogy hiába volt barátom, volt egy osztálytársam, akit egyszerűen annyira kívántam testileg, hogy az hihetetlen. Majdnem annyira, mint a barátomat. Akárhányszor megláttam, majd megvesztem. Nem nézett ki pedig jól (szinte senkinek sem tetszett, és bevallom, szerintem sem a leghelyesebb pasi volt), de valami mégis annyira vonzott benne, hogy az leírhatatlan. Aztán kiderült kis idő múlva, hogy ő is hasonlóképen érez. Kb 1 évig kerülgettük egymást, rengeteg olyan alkalom lett volna, mikor lefeküdhettem volna vele, de mégse :) Akármennyire vonzott, a barátom annál 100x jobban vonzott, és nem vitt volna rá a lelkiismeret.

2009. febr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de csak egy strigula lennél neki a noteszában, és egy 10 perces beszédtéma közte és a haverjai közt. Lehet ez igy keményen van megfogalmazva, de én is ilyen voltam régebb mint ez a srác (már kiéltem magamat, nemsokára eljegyzés barátnőmmel,de sztem minden fiu ilyen egy kicsit), azt mondta amit hallani szeretnél, ezzel elcsavarta a fejedet, de hidd el nem azért mondta mert komolyat akar tőled. Az meg, hogy cska ott ismert meg, egy fiunak nemigazán akadály, ha csak sexelni akar. Jól döntöttel, hogy nem feküdtél le vele.


22/f

2009. febr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
58%

00:16-ossal de egyetértek!! Mintha én mondtam volna.


Igen ha tetszett a srác le kellett volna feküdnöd vele. Nyomtok egy naggggyon keményet és mindekettőtöknek jó lesz. Nem kell játszani a szüzikét, mert egyszer visszaüt a dolog.

Vagy hagyjál neki mindent és érezd jól magad, vagy semmit se és legyél következetes!

2009. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!