Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akar valamit vagy csak le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit vagy csak le akar fektetni. Vagy talan tetszem is neki?

Figyelt kérdés
Osszejottem egy nagyon helyes fiuval egy bulin,beszelgettunk kimentunk setalni es elkezdte simogatni combom.es utana megkerdedte h megpuszilhat es engedtem.utana pedig elkezdett tapizni mindenhol persze nem engedte h tovabb a fenekemet.es kerdezte h nem akarok vele lefekudni mondtam h nem,o persze nem erolkodott csupan annyit mondot h vedekeztunk es h o mindig is csak ovszerral de en akkor sem akartam,nem mintha mar szuz lennek de tul korainak ereztem hisz azon a bulin lattam eletemben eloszor.azt is mondta h aranyos vagyok es h edes:Djelent ez vlmit?
2009. febr. 26. 22:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
99%
Igen, azt jelenti hogy arra az éjszakára kellettél volna és kész
2009. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
99%
Sajan nekem is az a vélemányem hogy arra az éjszakára kellettél volna........tudom magamrol....................:S.................22\F
2009. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
csupan annyi?semmi mas?:(((
2009. febr. 26. 22:54
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Azt jelenti, hogy csak meg akart fektetni, ennyi. Csaj 1 éjszakás kalandot akart.
2009. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
*csak
2009. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
:(
2009. febr. 26. 22:56
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A fiuk nem rontanak ajtóstul a házba azoknál a lányoknál akikre vigyáznak, mert komolyabban gondolják. Le akart fektetni- ennyi.
2009. febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
de hat nem ismert o se engem ott ismerkedtunk meg
2009. febr. 26. 22:59
 9/20 anonim ***** válasza:
98%

Igen ez jelent valamit ...

Azt, hog ymegtetszettél neki és le akart veled feküdni :-) Ennyi. Baj?

2009. febr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
98%
Mivel néhány perc ismeretség után már a bugyid felé közelített, szerinted mennyire akarhatott tőled kapcsolatot??? Gondolkozz el ezen...Ő nem is takargatta, mi a célja, elég egyértelműen adta tudtodra, mi a szándéka. Nincs mit szépíteni a dolgokon. Jól tetted, hogy leállítottad. Ha mégis akarsz tőle szexet, akkor meg keresd meg.
2009. febr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!