Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszem neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki, vagy csak le akar fektetni?

Figyelt kérdés

Kb 2 honappal ezelott eszrevettem az egyik sracon, hogy sokat bamul engem; majd egyszer megvart a haverjaval, mert valami nagyon szexi ruha volt rajtam (szerintuk)

Majd egy bulin bokolgatott nekem a srac, kozeledett, megolelte a derekamat, simogatta a karjaimat(nem hagytam neki, de o nem allt le).

Majd ezutan akarhanyszor osszefutottunk, o mindig hosszasan megbamult. Majd kb 2 hete megint ossefutottunk, es megintcsak elkezdett bokolni, hogy o meg a baratja nagyon buknak ram, de nem tudja, hogy miert; meg felhozta azt a bulis estet es mondta, hogy probaltak engem fuzogetni.


2011. jún. 30. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A kérdező nagyon helyesen cselekedett, bunkó s*ggfejeknek tűnnek a leírás alapján, komoly értelmes kapcsolatot ne várj tőlük.
2011. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne figyelj az elsőre... vannak, akik szerint aki hagyja magát, az r*banc, aki meg nem, az leszbikus... amúgy a haverja emlegetése miatt szerintem sanszos, hogy csak szexet akar :S ha komolyabbat akarna, akkor csak magának szeretne, és nem reklámozná, hogy egy másik srác is érdeklődik irántad. Jól tetted, hogy nem hagytad magad.
2011. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha komoly szándékai lennének, akkor nem a haverral együtt keresné a társaságod. Még az sem lehetetlen, hogy fogadásból csinálja.
2011. jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ugy tortent, hogy en azzal a haverkaval ultem es beszelgettem, es o odajott hozzank, megkerdezte, hogy jarunk-e, mire mondtuk, hogy nem, es o ramszallt! Amugy ez az ismeros kb 4 eve akar velem jarni, de nekem nem tetszik a srac! Amugy meg fogadasbol biztos nem csinalta, mert ez az ismeros neki is az egyik legjobb haverja es nekem is a legjobb fiu ismerosom, mindent tud mindkettonkrol! Szoval a fogadas kizarva!
2011. jún. 30. 20:50
 5/13 anonim ***** válasza:

magamra ismerek a srácban, bár nem nyomulok ennyire.

nemrégiben'megismertem' -azaz akiröl tudtam h létezik de korában nem foglalkoztam vele- egy lányt és teljesen belezúgtam.

nemis titkolom ezt, mindig probálok mellette lenni, beszélgetni vele hogy ne legyen az a szituáció h ''asse tom ki vagy, nem számitasz semmit az életembe, nemis érdekelsz ugyhogy kopjále'' de elég nehéz a 0-ról indítani

2011. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
akkor?
2011. jún. 30. 21:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak leakar fektetni.
2011. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De akkor, mikor eltoltam magamtól, és elmentem, hogy ne piszkáljon tovább, akkor miért nem nyugodott le? Miért próbálkozott rá másfél hónapra?
2011. jún. 30. 21:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg fogadás tárgya vagy cukorfalat, így megy ez.
2011. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt meg nem szokás hipp hopp feladni.
2011. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!