Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak fel? ()

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabaduljak fel? ()

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt és még nem feküdtünk le...elég gátlásos vagyok és ezt ő meg is érti...pettingelés meg minden van..csak az van hogy elég kicsik a melleim és amikor be van indulva akkor mindig tapizzuk egymást és mindig akarja fogni..de nem szoktam engedni..mindig odanyúlok s mondom h ne...mondta már hogy őt nem zavarja h kicsi....fennt volt nálunk és összebújva csókoloztunk meg minden...csókolgatta a nyakam és ment egyre lefele...félrehúzta a melltartómat és elkezdte csókolgatni a mellemet..most csináltak először nekem ilyet és nagyon jó volt...fura élmény volt mert a barátnőim se mesélték volna h az ők ciciűket bekapta volna valaki..furcsa volt ez egy kicsit..nektek volt ilyen? hogyan élvezhetnén azt h vele vagyok h nem zavar az hogy kicsik a melleim...
2011. febr. 26. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogadd el azt amivel a természet megáldott ;) Nagyon szépek tudnak lenni a kicsi mellek is!!Semmi szégyelni valód nincs....és a barátod megvan vele elégedve!!Akkor csajszi ne legyél ilyen....minden rendben van veled,csak FOGADD EL magad ;) ÉS semmi baj nem lesz :)
2011. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hány évesek vagytok, de:

1. nem lehet, hogy így ez még kicsit korai?

2. biztos, hogy érett vagy erre a kapcsolatra?

2011. febr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én 17 ő 18...elég jól megvagyunk csak fura volt h alig tapizta a melleim és most csak félrehúzza a melltartóm és nha...
2011. febr. 26. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne legyen fura :):) Tudod ha valaki beindul,akkor nem azzal fog foglalkozni,hogy mekkora a cicid ;) Nyugi...és mint mondtam,először is fogadd el mindazt amit kaptál az anyatermészettől :):) És ha őt nem zavarja...akkor nincs za égvilágon semmi baj :)
2011. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem 1 pár mellet keresett, hanem egy lányt. Tetszel neki, ahogy vagy. Nyilván látta, hogy nincsenek akkora melleid, mint Pamela Andersonnak, lehet, hogy neki az nem is jönne be. Téged akar, ez a lényeg, ne parázz, élvezz!
2011. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nagyon..:) nekem nagyon izgató és jó érzés volt amikor a nyelvével csiklandozott...nektek volt már ilyen?és milyen volt? h csinálta? hadd tanuljak egy kicsit..:)
2011. febr. 26. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!