Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
A sógornőm miért nem szégyenlős?
"Ne úgy nézz rá a mellére, mint egy vágykeltő testrészre, hanem egy fontos táplálék forrás a kisbabának." nem apukaként erre nem sok esély van, hogy így lássa. Kérdezőnek jogos a "panasza".
Van egy pár ember, aki azt hiszi, hogy a szoptatás címén minden mehet, és mindki körülrajongja a cicit, és úgy tekint rá, mint szimpla táplálékforrás.
Kérdező, mondd el tesódnak, hogy téged ez zavar, kérdd diszkrécióra, hisz te is férfiból vagy :)
Engem nő létemre is zavar, fogalmam sincs ha oda kerülök hogy lesz gyerekem, ha lesz, akkor mit fogok csinálni, mert én nem fogom mutogatni csak a pici apukája láthatja ,még anyukámék sem.
Ez az én dolgom,attól a mellem még nem egy cumis üveg, hogy a pici eszik belőle...
A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.
A válasz megírásának időpontja: 02-26 21:15
=))
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!