Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha rosszul sikerül a szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rosszul sikerül a szex, akkor utána vannak veszekedések, viták köztetek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 17:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ,hogy egyszer leültök beszélgetni,és elmondod,hogy Neked a második menethez kell egy óra pihenő és olyan jó szokott lenni az első,hogy nem is vágysz többre.Ha veszekedni tudtok,meg kéne tanulni beszélgetni is róla

:-))

2009. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
83%
A klitoris a csikló.A hüvelybemenet felett 1-2 cm-vel.
2009. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyunk óvodások...Van amikor nem jön össze...Ennyi...Ezen nem kell vitázni, hanem rá kell jönni, miért nem ment a dolog rendesen.
2009. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
93%
Bocs, akkor ha csiklót mondok, érted, miről van szó? Ha nem, szívesen elmagyarázom. :)
2009. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem is előfordult már ilyen egyszer életemben. Ha valami nem úgy volt (szex terén is) ahogy azt ő elképzelte akkor egyből jött a hiszti, sírás és az érzelmi zsarolás. Volt olyan, hogy egy teljes ledolgozott munkanap után még vezettem 9 órát, hogy együtt tölthessünk egy hétvégét és mikor mondtam neki, hogy szeretném ha összebújnánk és aludnánk kicsit, az volt a válasza, hogy minek jöttem ha még szeretkezni sem akarok vele? Na akkor volt az, hogy felöltöztem, kialudtam magam egy szállodában és hazamentem.
2009. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

19.55-nek. Helyes!! És ezt mondom nő létemre.

A férfi sem gép.És ha ezt egy nő nem tudja,le kell cserélni!!!

2009. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

19:55

hát nem semmi , én rájöttem hogy a nök nagyon lelketlenek , és csak kihasználnak minket !! Én is fáradt vagyok égész nap nehéz árukat pakolok kézzel hulla vagyok , és amikor mondom aludjunk , direkt pszkál ingerel , csak hogy legyen szex !!

2009. febr. 16. 21:40
 28/28 anonim ***** válasza:
70%
Mondd, most ezért tetted fel a kérdésedet, hogy levonhasd ezt a következtetést? Miért van az az érzésem, hogy valahol ez a baj kettőtök között? Tudod, ha úgy állsz hozzá, hogy "a nők lelketlenek", akkor ne csodálkozz, ha esetleg a párod egy napon dobni fog. Nekem legalábbis nagyon rosszul esne, ha ilyeneket írna rólam a párom. Amúgy pedig aki dolgozik, az fáradt. Mindegy, hogy milyen munkát végez. De a szex pont azért jó, mert feldob. Annyi ötletet adtunk már neked, fogadni merek, hogy egyiket sem próbáltad ki. Egyszerűbb kinyilatkoztatni, hogy a nők kihasználják a férfiakat.
2009. febr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!