Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha rosszul sikerül a szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rosszul sikerül a szex, akkor utána vannak veszekedések, viták köztetek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 17:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Ezt nem egészen értem.Mért kéne veszekedni??Nem inkább szeretgetni kéne egymást,és majd legközelebb jó lesz??
2009. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
mi szinte megöljük egymást
2009. febr. 15. 17:31
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs,meg kellbeszélni mi volt rossz és legközelebb kihagyuk.
2009. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
Minél többet veszekedtek a "rossz" szex után, annál rosszabb. Először szerintem mondjátok el egymásnak, hogy mi nem volt jó (pozíció, hüvelyszárazság, gyorsan vége lett stb.), és próbáljatok változtatni rajta. És ha lány vagy, akkor javasolnám az előjátékot: izgassa csak fel a klitoriszodat (ujjal, nyelvvel), utána nincs rossz szex. :)
2009. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
67%

Minél inkább felhúzod magad, és bünteted őt a rossz szexért - annál feszültebb és rosszabb lesz a következő.

Sajnállak téged. Neked mindig bűnbakot kell keresned ugye, ha valami rosszul sikerül?

2009. febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
de hiába mondom neki ne kezdjünk bele egy második menetbe , akkor is produkálja magát , ahelyet hogy aludnánk !!! és csodolkozik hogy nem fog felálni a himveszöm !!
2009. febr. 15. 17:50
 7/28 anonim ***** válasza:
70%
ha szeretitek egymast akkor nem!
2009. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%

17:46

Arra nem gondolsz, hogy nem feltétlenül ő támad, hanem a párja őt? Két félen múlik...

2009. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

"""17:46

Arra nem gondolsz, hogy nem feltétlenül ő támad, hanem a párja őt? Két félen múlik...""" Ezt nem értem fejsd ki bövebben !!! Köszi

2009. febr. 15. 17:52
 10/28 anonim ***** válasza:
74%

"Sajnállak téged. Neked mindig bűnbakot kell keresned ugye, ha valami rosszul sikerül?"

Erre reagáltam, nem hinném, hogy egyedül csak te keresnéd a bűnbakot, hanem a párod is.

Nyilván mind a ketten idegesek lesztek a kielégületlenségtől vagy a nehézségétől.

2009. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!