Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha rosszul sikerül a szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rosszul sikerül a szex, akkor utána vannak veszekedések, viták köztetek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 17:25
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
ÖÖ azt mondja kielégül igy is , mert sok az elö-és utó játék !! pont emiatt csinálom sokáig , mert ezt birom nem ugy mint a behatolást !!
2009. febr. 15. 18:03
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

az életben minden csak jól sikerül?

akkor meg minek izélni ezen


ez nem olimpia

ha valami rosszul végződik, akkor szerintem egyrészt ott nincs is igazi lelki szexualitás, csak testi, és nincs figyelem

vagy egyszerűen kihült a kapcsolat, hajlam a veszekedésre


ne legyetek már 50 éves házasok :p

2009. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
96%

Szóval Te fiú vagy.A párod,meg buta liba.

Talán olvasnia kéne,hogy a férfiak 90%-ának legalább egy fél óra-óra pihenőre van szüksége a második menethez.De ha kielégült,akkor miért veszekszik??Valami nem stimmel!!!

2009. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,

akkor ezek szerint fiú vagy. Ha "produkálja magát", nem kell rögtön belehatolni. Kényeztetheted orálisan vagy finoman az ujjaiddal. Indiszkrét kérdés: mennyi ideig tart az előjáték? Egyébként pedig világos, hogy azt jobban bírod, ez csak természetes. Megnézem azt a pasast, aki képes volna órákon keresztül felvadultan reszelni...


Amúgy pedig van olyan, hogy nem mindenki elégül ki. És ez általában a lány, mert nekik nincs feltétlenül mindig orgazmusuk. Ezért javasolnám a mindenféle kényeztetést. Előtte, utána, közben. Orálisan, ujjal, egyéb eszközökkel, de mindig csak finoman. Ha egy este során háromszor klitorális orgazmusa van, majd hüvelyi is, és még mindig "kell neki", akkor nimfomán. :)

2009. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mindkettőre értettem.

A 2. menettel meg mi a gond? Ha erre vágyik... örülj neki!

Csak azt értesd meg vele, hogy bizonyos eszközöknek előbb újra kell töltődni. Addig ott van a másod- és harmad-fegyverzet. Az mindig kéznél van...

2009. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
az elöjáték 5-60 óra között van !! Hogyan ertessem a meg a nömmel hogy nekem nem hiányzik egy második menet !!
2009. febr. 15. 18:56
 17/28 A kérdező kommentje:
perc bocsi
2009. febr. 15. 18:57
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt olyan, hogy nem jött össze az anál, mert én feszült voltam (előtte már többször). Ilyenkor már puncimban nem próbálkozott, hanem kezemmel vertem ki neki! De nem volt semmi probléma és gond utána. Ez teljesen normális, hogy mindig ugyanúgy nem sikerülhet! Ha mindig ugyanolyan lenne (mondjuk ugyanolyan jó,a kkor már sablonos is lehet!
2009. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az 5 perc előjátékot komolyan gondoltad? Oké, vannak esetek, amikor rávetem magam a páromra (nő vagyok amúgy), és alig van ideje felkészülni, olyan gyorsan vetkőztetem. De az esetek többségében hosszabb előjátékra van szükségem-szükségünk. Mert az előjáték nemcsak arról szól, hogy legyek már végre nedves, aztán hajrá. Van olyan, hogy eltart akár másfél órát is (ha van időnk és kedvünk), többször is orgazmusunk van akár, és még sehol semmi behatolás. Változtassatok pozíciót. Próbáld visszatartani a magömlésedet. Ehhez sok gyakorlás kell, és bizonyos pozíciók segítenek is benne.


Egyébként pedig biztos vagy benne, hogy kielégül már első alkalommal is? Sok lány nem is tudja, milyen az orgazmus. És vannak olyanok is, akik inkább nem vallják be, hogy nem volt olyan elsöprő, mert attól tartanak, hogy a párjuk férfiassága csorbát szenved, és sértődés lesz belőle. Ezért sulykolom a klitorisz kényeztetését. Ott sokkal több az idegvégződés, könnyebb felizgatni, és a csúcsra juttatni. Van olyan is, hogy nincs vagy csak nagyon ritkán van hüvelyi orgazmusa, klitorális viszont mindig. Próbálkozz ebbe az irányba is. Mindig óvatosan, finoman, türelmesen: nagyon érzékeny szerv. De meghálálja a gondoskodást, nekem elhiheted. :)


Ha pedig nem hiányzik a második menet, akkor több választásod van:

1. elmagyarázod neki finoman, hogy te most pihenni szeretnél. Nem mintha nem kívánnád, csak ennek vannak akadályai is (demonstrálod a mellékelt szerveddel). Várjon egy kicsit, vagy addig cirógassátok egymást. Aztán vagy összejön, vagy nem. De soha, soha ne elégedetlenkedjetek. Se ő, se te.

2. Kielégíted a kezeddel, száddal stb.

3. Megkéred, hogy maszturbáljon előtted. Őt is izgatja (ráadásul kielégül), és esetleg neked is kedved támad beszállni.

4. Veszel neki egy dildót. Nem hülyeség, van olyan, hogy szükség van rá. És NE vibrátort, mert azt nem tudod überelni. Viszont néha egy-egy ilyen ketyere akár meg is dobhatja a szexuális életeteket. Csak ne függés legyen belőle.

2009. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
klitorisz az meg mi ????
2009. febr. 15. 19:31
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!