Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A ferjem nem akar minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem nem akar minden alkalommal elelvezni velem azt mondja hogy igy jobb neki nem farad le. Lehet hogy masra tartogatja az energiajat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 04:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy másra tartogatja s ha mégis, akkor észre fogod venni, hogy máshol fáradt el. Am meg ha 1-2 hónapig húzza ezt, mindenképp el akar majd menni veled. Ha mégsem, akkor már viszont gyanúra adhat okot. Minden esetre furcsa amit csinál.

33f

2009. febr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Először is elég gáz, hogy egy férjes asszonynak ilyen rossz a helyesírása. Másodszor meg először vele beszéld meg a problémáidat.
2009. febr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem mindenki ismeri úgy a számítógépet hogy helyesen tudjon írni, lehet hogy nem ül ott előtte nap mint nap!
2009. febr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy utána olyan hormonok szabadulnak fel, amik álmosságot okoznak, de nem hisze, hogy ez annyira szörnyű lenne. Nem tudom, mennyi ideje vagytok együtt, de szerintem ha kicsit feldobod a szexet, tuti kell majd neki a befejezés is. Egyébként ha mindig csak így csinálja, abból gond is lehet, mert az aktus közben a mirigyek már termelik a váladékot, és ha pang, akkor begyulladhat.
2009. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan keleti filozófiák, amelyet a magömlést felesleges ennergia-elpocsékolkásnak tartják, ezért csak nagyon ritkán engedik meg maguknak az élvezetet. Olyankor viszont a paradicsomban érzik magukat. Nem lehet, hogy a férjed olvashatott valami ilyen támájú cikket vagy könyvet?
2009. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A férjed (bocss hogy ezt irom ) NEM TUD ELÉLVEZNI !!! nekem sem megy sajnos , sem orálissan sem a hüvelyben sem a hüvelyen kivül !!! Szerintem betegek vagyunk a férjeddel eggyüt én elakarok menni urolugoshoz hogy mi lehet a 'bibim' !!!
2009. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5-eve vagyunk egyutt.Nem az a gondom hogy nem tud elelvezni, hanem az hogy o nem akkar minden alkalommal mert aszt mondja hogy attol csak faradt lesz .Hogy hol es mikor farad le aszt viszont nehez lenne kideritenem .Ugyanis o ejszakai taxi sofor.....
2009. febr. 14. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!