Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A keresztények tényleg az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A keresztények tényleg az anál szexet részesítik előnybe, mert ott nincs fogantatás?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 16:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
hát ilyenrol még nem hallottam de szerintem ez egy nagy debilség!
2009. febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
nekem sokan mondták ezt
2009. febr. 10. 16:20
 3/25 anonim ***** válasza:
44%
hát én keresztény vagyok és undorítónak találom az anált....
2009. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
43%

Sok nem keresztény mondta neked, mi?

Hahaha nem külön állatfaj vagyunk, miért viselkednénk másképp?

Van a Keresztény (Katolikus) Egyház által elfogadott fogamzásgátló módszer is, nem is kevés... II. János Pál még a gumióvszert is támogatta.

2009. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%

ez nagy baromság.... az idióta keresztény felfogás inkább az, hogy a szex-et nem a testi örömök céljából kell művelni, hanem kizárólag az utódnemzés céljából, és az isten által elrendelt póz a misszionárius...

baromság, de ez az eredeti középkori keresztény felfogás...persze a mai világban melyik vallás nem torzult el a követőivel együtt? látod...én ezért nem vagyok hívő, és a saját értékrendem szerint cselekszem,és ebbe az értékrendbe minden belefér, ami nem tesz sem lelki,sem fizikai károkat másban/másnak, így az anál is, mert mindketten élvezzük és senkit nem károsítunk meg vele.... de ebben az értékrendben ugyanugy benne van a becsület, a megbízhatóság, mások megsegítése, de pusztán saját lelkiismereti alapon, nem azért mert egy könyvben leírták pár ezer évvel ezelőtt...

(20/L)

2009. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
49%

17:02 látom nem nagyon vagy tisztában a mai keresztény felfogással, cska az ilyen bigott hülye követőkről ítéled meg az egész bagázst.

Nem hiszem, hogy Isten haragszik rám pl. azért mert fétises vagyok, pont a megbocsátás, a szeretet a hitem alapja. Egyszer ugorj be egy normális, fiatal pap által tartott misére.

Nagyon rossz kép alakult ki az emberek fejében a kereszténységről. II. János Pál pápára kell nézni, és ő utána megítélni a hívőket. Persze vannak hülyék, az Egyház erről nem tehet.

2009. febr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
40%
17.02-es te összekevered a keresztény vallást a krisnásokkal.A krisnások valóban csak utódnemzéskor "párosulnak".Hát tényleg elég brutál a felfogásod a keresztény vallásról.Ez egyáltalán nem erről szól.Annyiszor csinálod, ahányszor akarod és jólesik.A vallásod azt szabja csak meg, vagyis inkább arra ösztökél, hogy ezt betartsd, hogy pl.házasság előtt ne(na de ezt is ki tartja be manapság?)meg persze, hogy csak a házastársaddal csináld senki mással.
2009. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
25%

ti annak idején nem írtatok értő olvasás dolgozatot az általánosban?

akkor olvassátok el még egyszer és meglátjátok, hogy nem a mai, hanem a középkori nézetet írtam le... ma pedig már nincs igazi vallás, összemosódnak a határok, tele van minden álszentekkel, és majd mindegyik a pénzről szól..és vannak kivételek is! lehet, hogy ti egy olyan szerencsés helyzetben vagytok, hogy a kivételt képező paphoz jártok misére pl... mondjuk annak se értem mi értelme, ha elvileg az úr mindenhol ott van, fűben fában és tudja, mit csinálunk, mit gondolunk...akkor minek templomba menni ahhoz, hogy közel kerüljetek hozzá? na mindegy, nem akarok vitát csinálni ebből, azt mondtam én a saját értékrendem követem, ti meg kövessétek bárki másét, nem izgat... csak azokat a szegény embereket sajnálom, akik tényleg áldozatul esnek egy egy vallásnak, hol lelkileg,hol gazdaságilag, de van hogy az életükkel fizetnek érte....

2009. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
44%

Az a baj, hogy alap dogmákkal nem vagy tisztában, ezért mondod azt amit. Elég elferdült nézeted van a kereszténységről, de kb amit te követsz (legalábbis azt mondod), azok az értékrendek dominálnak a kereszténységben is.

Megszállott keresztények elég kevesen vannak... inkább más vallásban kéne őket keresni...

2009. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%
én keresztény vagyok és immádoma az anált.. sőt néha jobb mint a szex
2009. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!