Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ciki az ha egy pasi 28 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az ha egy pasi 28 év felett még szűz?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 19:05
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
56%
Ja es ha valaki kerdezi mit keres egy ilyen vallasos hitterito a szex oldalon akkor kozlom h en a gyakori kerdesek terhesseg reszet latogatom,de a nekem jott hirlevelben ott szerepelt a kerdes es gondoltam kifejtem errol a velemenyemet.Az elozo voltam.
2009. febr. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
67%

nem kell felvenni h mit mondanak es miket csinalnak itt

nem szegyen 28 evesen szuznek lenni nekem volt 6 baratnom de egyikkel sem fekudtem le es amugy 30 eves vagyok mar semmi problema nincs csak nem kivanom senkivel lehet h valaki elteriti a fejemet es elvesztem ugy hogy fel a fejjel baratom nem a szex ehesek e a vilag

2009. febr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
56%
KIFEJEZETTEN AZ!! nem tudom ez hogy sikerült..
2009. febr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon cukiiiiii!!!Ismerkedj többet,de ne nyomulj mindenkire!Hidd el megéri várni az igazira!
2009. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

"lehet hogy nem ciki a dolog, de hidd el hogy nem normális, és én a helyedben felkeresnék egy pszichológust."


És utána ? Kösse fel magát ?

2009. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
a pszichológusos vagyok. ha nem vallási dolog miatt szűz akkor igen s szakembernél a helye!!!!!!
2009. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
37%

igen b-meg, ha 28 evesen meg szuz, kosse fel magat. Tenyleg van olyan hulye ember, aki 28 evesen meg szuz, es itt reklamozza magat?

Hat, nagy az isten allatkertje.

2009. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
ne figyelj reajuk ezeket azok irtak akik 12-14 eves korban vesztettek el en is 25 eves koromban vesztettem el semmirol nem maradtam le s nem is bantam h olyan keson volt addig volt baratnom de egyikkel sem akartam aztan megjott aki meg erdemelte
2009. febr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
53%
kamukérdés, nem válaszol a kérdés feltevője
2009. febr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
100%
L/38.egyaltalan nem ciki.Es szerintem ennyi idosen nem is erdekes.Ha tanacs is erdekel: nem lehet rosszul csinalni.Mielott magaddal foglalkoznal,probalgasd ki, mit szeret a partnered.Gyengedseg vagy durvasag, hol,stb. Ha mar eleg jol erzi magat a kezeid kozott, az sem baj, ha hamar elelvezel. En semmit nem ereztem az elso alkalommal,20 evesen. Ha valakinek az idotartam es a gyakorisag szamit, ne faraszd magad libakkal, vegyel neki egy allithato sebessegu vibratort.
2009. febr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!