Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ciki az ha egy pasi 28 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az ha egy pasi 28 év felett még szűz?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 19:05
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is elég gáz, és elgondolkoztató, hogy mi lehet a háttérben. 18 éves vagyok, de hogyha a 28 éves pasim, nem tudná, hogy kell megérinteni engem, és másodpercek alatt elsűlne, hát azt hiszem sikitva menekülnék. Mindenképp szerezz tapasztalatokat sűrgősen, keress valakit, aki tanitgat téged egy kicsit (akár ellenszolgáltatások fejében), mert igy esélyed se lesz egy normális párkapcsolatra.
2009. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
87%
Inkább ne prostival feküdj le először!Mert utána ha összejössz valakivel és esetleg megkérdi az exeddel mennyi időt voltál együtt, ő volt az első stb...akkor beismered hogy egy prosti volt az elődje?Inkább ez lenne ciki,nem az hogy még nem voltál senkivel!
2009. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
vannak okos és vannak elég buta válaszok azért köszönöm mindenkinek igen ésmég nem találtam meg az igazit
2009. febr. 7. 20:10
 14/36 anonim ***** válasza:
85%

Ha idősebb lennék 2-3 évvel, és ismerkedni kezdenénk, hát én megőrülnék érted. Annak ellenére, hogy a tapasztalatlanság néha tényleg irritáló, egy ilyen férfival nem csak a szexről szól, hanem tényleg a szerelemről. (Bár ha nem gondolom életre szólónak, esélyed sem lenne nálam azt hiszem.)


Lehet hogy kicsit zavaros, de a lényeg, hogy szerintem kicsit sem ciki, ha elméleti tudásod van, pláne nem az.

2009. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
59%
Nem ciki.Én nem a szüzességed miatt nem kezdenék Veled ha nem hargszol meg,hanem azért mert valami oka van ennek,nagyon zárkózott valaki,esetleg vallásos,ha az előbbi akkor mihamarabb változtass rajta !ne várd hogy a sültgalamb a szádba repüljön,remélem nem veszed rossz néven.Nem sértésképp irtam,csak ha már rákérdezel hogy ciki-e,te magad is gondolhatod hogy nincs rendjén.
2009. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
98%

És ha szabad megkérdezni milyen okai vannak ennek?

(szintén szűz 22es ) ?

2009. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
97%

Hmmmm érdekes... Már bocsi, de szerintem nem stimmel itt valami! :(

Nem kívánod a szexet?

Vagy éreztél már vonzalmat férfi iránt?

2009. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
68%

Kettővel ezelőtti vagyok,aki azt irta nincs rendben valami,oka van ennek.Valaki lepontozott,ő biztosan nem furcsállná ezt.Ha tetszik ha nem ez szokatlan.Nagyon az,és ez nem az a kategória mikor valaki 17 éevsen még ugygondolja vár az igazira,itt már valami probléma van,vagy papnak készül az illető,vagy meleg,vagy csak simán nem tesz semmit annak érdekében hogy találjon párt magának.Itt mindneki azt irja nem ciki,de én biztosra mondom hogy 10 ből kilenc csaj sikitva menekülne élőben ha ezt valaki bejelentené az x.dik randin!!!!


kösz a lepontozást előre is.

2009. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
89%

a többiek csak simán udvariasságból azt mondják hogy nem ciki.

szerintm akár fiú vagy akár lány egy bizonyos kor után igen is ciki szűznek lenni. ebben a koran az emberek már családot terveznek, vagy ha nem is akkor csajoznak/pasiznak.

a kamasz kor arra való, hogy tapasztalatokat gyűjtsél, hogy a későbbiekben ne legyen probléma, megtanuld hogyan és mit kell csinálni egy párkapcsolatban.

őszintén szólva szerintem ennyi idősen szűznek lenni, olyan mintha 15 évesen kezdenének a szüleid rászoktatni a szobatisztaságra.

mindennek megvan a maga ideje, pl a szüzesség elveszítésének is.

lehet hogy nem ciki a dolog, de hidd el hogy nem normális, és én a helyedben felkeresnék egy pszichológust.

2009. febr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
44%

Na most jon a lepontozas!!!!!!!!Mi a ferjemmel hazassagon belul egymassal veszitettuk el a szuzessegunket.En voltam 20 eves a ferjem meg 27 eves.Es igen is vallasos alapon.Azota sem bantuk meg,egyikunk sem.Es nem kell semmi nemi uton terjedo betegsegektol tartanunk.Elso babat varjuk mar es rohogok a baratnoimen akik ugy valtogatjak a pasijukat mint mas az alsonemujet vagy eppen attol paraznak h terhesek-e,es a poen h mindegyik boldogtalan.

Kedves Kerdezo!Nagyon tisztellek.Nem maradtal le semmirol,hidd el.Se homi nem vagy se psziches eset.Legyel nagyon buszke erre.Ezt egy vilagi ugy sem fogja megerteni.En nem mondom h legyel "vallasos" mert ez mindenkinek a sajat szive-dontese,de hidd el nem vesztettel SEMMIT.

Es most kerem a lepontozast,gondolom megerdemlem.

Egy 19 hetes kismama.

2009. febr. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!