Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ciki az ha egy pasi 28 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az ha egy pasi 28 év felett még szűz?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 19:05
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
-még
2009. febr. 7. 19:06
 2/36 anonim ***** válasza:
82%
ez hülyeség h valami ciki e...sztem nem...azzal feküdj le akit szeretsz vagy azzal akivel szívesen lennél...vagy akit épp találsz és megkívánsz :D ne izgulj egyszer majdcsak lesz vki vagy előbb vagy utóbb de hidd el h lesz :)
2009. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem ciki, de én ismerek egy nőt (csinos, dekoratív, nagyon okos, érdekes) 36 éves és még mindig szűz. Na ez inkább elgondolkodtató.
2009. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
91%
Az nem ciki. A ciki az lesz, ha 1x véletlenül mégis lefexel valakivel és azt sem tudod ennyi idősen, h hogy kell betenni, aztán meg pikk-pakk elmész, mert az első alkalom baromi izgató.
2009. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
85%

Nem ciki. Azzal feküdj le, aki iránt tényleg érzel valamit. Mellesleg még nyerhetsz is belőle... Ha elmondod a lányoknak, akkor vagy kinevetnek, vagy hatalmas előnyt tudsz belőle kovácsolni. :) Tereld a felé a dolgot, hogy ő "tanítson be" :) vagy ilyesmi

ezt tudom mondani 16 éves szűz fejjel :)

2009. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a 40éves szűz c. filmet. Na, a te esetedre ez a helyzet nem lesz igaz, ez csak filmekben van.
2009. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
88%
DEhogy ciki, inkább cuki... Én szivesen megrontanálak ;)
2009. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
27%
szerintem tiszta ciki, nekem így teljes az életem 18éve létemre, hogy szeretkezünk ez hozzá tartozik az élethez.
2009. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
29%
hát eléggé... nem tudom miért nem mentél el egy prostituálthoz ha annyira senki nem akart veled lefeküdni.
2009. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
66%

És mért vagy még szűz? Nem találkoztál az igazival??Pszichés probléma?

Kezd idősebb nővel,szívesen bevállal.:-))

2009. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!