Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Belefér egy komoly kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér egy komoly kapcsolatba a hármas szex?

Figyelt kérdés

Én (23/l) azon a véleményen vagyok, hogy másik nő nem jöhet, nehogy már a szemem láttára csaljon meg a párom. Másrészt nem vagyok biszexuális. Másik pasi nem jöhet, mivel csak egyet szerethetek és csak olyannal létesítek szexuális kapcsolatot, akikhez érzelmi szálak fűznek. Márpedig 2 pasit sosem fogok egyszerre szeretni.


Légyszi írjátok oda a nemeteket és korotokat. Köszi!


2009. febr. 6. 00:56
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Úgy látom szinte mindenki elítéli ezt a dolgot, és korombeliek körében is sokan így vannak vele. Ezek szerint nincs baj a gondolkozásommal. Persze rám lehet sütni, hogy konzervatív vagyok, de nem érdekel e tekintetben mások véleménye.


Azért kérdeztem rá, mert volt egy párom, aki nem rég szakított. 5 hónapig voltunk együtt távkapcsiban. Én azt hittem, ez egy komoly kapcsolat. Nekem ő volt az első...


Még beszélgetünk dolgokról, többek között szexről is. Elmondta, hogy neki ez egy vágya. Én elmondtam a véleményem, amit itt is leírtam. Természetesen ő más véleményen van. 24 éves és úgy gondolja semmi értelme elfojtani a vágyait, mert a kapcsolat rovására mehet. Mert attól, hogy elfojtja, a vágy ugyanúgy megmarad és máshol kezd keresgélni (ami nem értem, miért törvényszerű).

Hatalmasat csalódtam benne. Úgy hiszem, aki így gondolkozik, nem érett egy komoly kapcsolatra. Hozzáteszem, előttem 2 kapcsolata volt (2 és 4 éves) és miután szakított velem, bejelentette kalandokat akar. Ki akarja élni magát, mert úgyis megcsalná a párját, mert nem élte még ki magát. Tehát 2 komoly kapcsolata után én lettem az első áldozat...Én voltam az 1. strigulája a kalandjaiban. A probléma annyi, hogy én valóban szerettem és azt hittem ő is. Neki adtam a szüzességem, utána el is hagyott pár hétre rá...

Életem legnagyobb hibáját követtem el azzal, hogy megbíztam benne. Szánalmas féregnek tartom, pont olyan, mint a többi, aki csak a farkával gondolkozik. Az ártatlan kisfiús külső egy rothadó belsőt rejtett...csak sajnos későn jöttem rá :( Csak sajnos már nem csinálhatom vissza :( :( :(

2009. febr. 6. 10:52
 22/25 anonim ***** válasza:
84%
Ne legyél elkeseredve...jön majd jobb aki igazán szeret:)Nekem nem volt ilyen csalódásom(remélem nem is lesz):S, de drukkolok hogy legközelebb valami nagyon tuti pasit fogjál ki:D
2009. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
75%

Én egyszer próbáltam ki, akkor annyira nem volt rossz.

De utána baromi szar érzés volt, szal nem ajánlom.

20/F

2009. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
63%
28F. Sziasztok. Én ár kipróbáltam mind a két felállást a barátnőmmel. Ő,én plussz egy lány. Valamint ő, én plussz egy srác. Mind a kettő jó élmény volt mindkettőnknek és nem okozott törést a kapcsolatunkban. Korábban soha, de soha nem tudtam volna elképzelni, hogy bele tudnék menni ilyen dolgokba, mert féltékeny típus voltam és még egy kicsit ma is(sajnos).Hozzáteszem mindkét esetben én kezdeményeztem a dolgot, de a barátnőm sem tiltakozott sokáig. Valahol mindenkit érdekel a téma. Valljuk be azért izgalmas dolog. Akik gusztustalannak minősítik az ilyen szexet, az pár év múlva lehet, hogy kitörölné az írását, mert ő is kipróbálta. Ha mindkét fél akarja akkor nem lehet baj. Bár nem árt előtte megbeszélni mi az, amit lehet és mi az, amit nem.
2009. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
83%

Van aki legális megcsalásnak hívja ezt a dolgot. Lehet, hogy van benne valami. De kérdezem én melyik a jobb? A "legális" megcsalás, ahol ott vagy te is és nem csak nézed, hanem élvezed is. Vagy a hátad mögött megcsalnak. Nagyon senki ne ringassa magát álomvilágban, hogy a párja nem kacsintgat más felé.

Még mindig 28F

2009. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!