Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Belefér egy komoly kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér egy komoly kapcsolatba a hármas szex?

Figyelt kérdés

Én (23/l) azon a véleményen vagyok, hogy másik nő nem jöhet, nehogy már a szemem láttára csaljon meg a párom. Másrészt nem vagyok biszexuális. Másik pasi nem jöhet, mivel csak egyet szerethetek és csak olyannal létesítek szexuális kapcsolatot, akikhez érzelmi szálak fűznek. Márpedig 2 pasit sosem fogok egyszerre szeretni.


Légyszi írjátok oda a nemeteket és korotokat. Köszi!


2009. febr. 6. 00:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%

szerintem NEM

a szerelem önző, nem osztoznék a páromon soha senkivel, mert megenne a féltékenység - és a szerelmemet se hoznám olyan helyzetbe, hogy a szeme láttára mással csináljam

28/L

2009. febr. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem
2009. febr. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sem 21(L) Gusztustalan az ilyen. Bármilyen felállásban
2009. febr. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Egy komoly kapcsoltaban nincs helye harmadik félnek.

33f

2009. febr. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
nalam nem. 23\l
2009. febr. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Nálam is ki van zárva. (23, nő)
2009. febr. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
27/f vagyok, persze, hogy elgondolkodtam már ezen de nem a válasz. Az egy dolog hogy nem tenném meg de a vélemyénem is az, hogy KOMOLY kapcsolatban az ilyennek helye nincs. Ha mégis, akkor ott nagyobb a kiváncsiság mint a józan ész, aztán meg jön a nem várt fájdalom. Akik minden probléma nélkül csinálják azok jól megvannak együtt, biztos tuti a szex de valójában nem szerelmesek. Szerelem és a párod mással való szeretkezésének látványa nem fér meg egy normális ember fejében.
2009. febr. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nincs helye. Főleg egy komoly és egészséges kapcsolatba. De ez csak egy vélemény a sok közül, biztos lesz aki megcáfolja. 24/f
2009. febr. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%

Annak van helye MINDEN kapcsolatban, ami MINDKÉT félnek jó. Ha csak az egyik félnek jó, akkor ott adott egy egoista (nem szeret) és egy megalkuvó (szerelemféltésből, de milyen szerelem az, amihez ez kell???)

Ha mindkét félnek jó, attól a kapcsolat még lehet komoly.


Személyes: nekem nem igényem az ilyesmi. 35 és nő.

2009. febr. 6. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

az előző válaszolóval értek egyet, ha mindketten igénylik, csinálják, nem itélem el őket ha befogadják a 3.at... bár ha utána megromlik a kapcsolat, azon nagyon nem csodálkoznék, ezért a NEM válasz felé hajlok. de nincs kizárva hogy ettől még működhet ugyanolyan komolyan, ha mindkét félugyanazon a véleményen van.

Én személy szerint nem tudnám elképzelni. 21_lány

2009. febr. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!