Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Belefér egy komoly kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér egy komoly kapcsolatba a hármas szex?

Figyelt kérdés

Én (23/l) azon a véleményen vagyok, hogy másik nő nem jöhet, nehogy már a szemem láttára csaljon meg a párom. Másrészt nem vagyok biszexuális. Másik pasi nem jöhet, mivel csak egyet szerethetek és csak olyannal létesítek szexuális kapcsolatot, akikhez érzelmi szálak fűznek. Márpedig 2 pasit sosem fogok egyszerre szeretni.


Légyszi írjátok oda a nemeteket és korotokat. Köszi!


2009. febr. 6. 00:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
56%
Addig amíg szexuális kicsapongás van egy kapcsolatban legyen az akár kiváncsiságból vagy a felek szexuális fantáziájuk,igényük kielégítése céljából nem beszélhetünk komoly kapcsolatról,házasságról meg főleg nem.Ez a kezdete egy nyitott kapcsolatnak először csak ez majd más is és már csak azon veszik észre magukat a felek,hogy mindenkivel mindent csinálnak csak pont egymással nem törődnek szexuálisan és közben boldognak és komoly kapcsolatnak hívják.Ez szerintem vicc, önámítás.32/F
2009. febr. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
77%

Utolsónak: ez így ebben a formában és így leegyszerűsítve, ahogy írod, konkrétan: hülyeség.

:)

2009. febr. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
78%

én azt hittem minden férfinek a hármas szex a vágya! aztán egyszer felmerult a téma a párommal! és azt mondta, hogy o egyáltalán nem vágyik rá, mert csak engem szeret és még a gondolatátol is rosszul érzi magát!

Szoval ha egy pár igazán szereti egymást akkor szerintem semmiképp nem fér bele!

2009. febr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
88%
NEM
2009. febr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%
nem. 24/L
2009. febr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
81%
Egy KOMOLY kapcsolat nem is komoly, ha ilyen egyáltalán felmerül a felek között... egy komoly kapcsolat azért komoly, mert már mélyebb, bensőségesebb, mint egy egyszerű együttjárás, azt sejteti, hogy mindkét fél csak a másikat tudja elképzelni partnerének, és ennek így KELL lennie a szexben is! ahogy te is írtad, ha már jön egy harmadik, az közönséges megcsalás csak a társ szeme láttára... akkor az a kapcsolat már nem a szerelemről és összetartozásról szól...
2009. febr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
80%
20 éves lány voltam 2 éves komoly kapcsolatban, bocs nem írtam oda
2009. febr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem se fer bele!Legyunk mar komolyak mindig is arrol almodoztunk hogy lessz egy pasink akit szeretunk majd s o is szeret minket meg hasonlok..es az h egy 3ik szemely is bejojjon a kepbe..csak egy sexre..annak semmi koze nincs a kapcsolathoz es nem is lessz attol se jobb a kapcsolat,max ha megromlik idovel lessz amire fogjuk h lehet amiatt..

persze kell uj dolgokat kiprobalni..de a szerelem az 2 szemelyrol sozl,ugy az igazi..szerintem..

L/18

2009. febr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
69%
van akinél belefér (pl. egy házaspár már hirdette magát a neten, hogy egy 3.embert keres, lehetőleg nőt), van aki meg gusztustalannak találja. Nekem volt egy időszak, hogy igényem volt rá, hogy legyen egy 3. fél, egy nő, persze úgy, hogy a nő nem érhet a páromhoz, csak hozzám. Aztán elmúlt. 18 ,lány
2009. febr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
69%

Nem, nem tudnám elviselni, hogy a páromhoz más nő is hozzáér...

De szerintem ő sem, ha engem döngetnének

2009. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!