Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok, ti mennyi idő után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mennyi idő után "várjátok el" A lánytól, hogy lefeküdjön veletek?

Figyelt kérdés

Kicsit fura a kérdés megfogalmazásom, de sajnos az a tapasztalatom, hogy nagyon megkell válogatni már, hogy mikor kivel fekszik le az ember, még akkor is, ha a barátjáról van szó. Volt hogy második hét után már tapogatózás és puncsolás ment, hogy tegyem már meg (természetesen legtöbbször nem tettem), viszont pl most, barátommal 2 hónapja vagyunk együtt, és tudja hogy még nem szeretném... pettingtől kezdve minden volt már köztünk, egyedül lefeküdni nem feküdtem le vele. És érzem, hogy nagyon szeretné, mégsem erőlteti rám. Miért van ekkora különbség az emberek között?

Mivel lehet leginkább lázba hozni egy srácot, és ha esetleg van valami extra ötletetek hogy mivel tegyem feledhetetlenné az "első" együttlétünket, akkor szívesen várom az ötleteket. Izgatottan várom, hisz eddig kb csak szűz srácokkal volt dolgom, így mindig én kerültem irányító szerepbe, viszont nála érzem, hogy nő vagyok, és törékeny. Hogy ő figyel mindenre (rám), nekem csak élveznem kell :) Ti általában mennyi idő után fekszetek le a párotokkal?


2009. febr. 4. 17:42
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, igazatok van. Amiért feltettem a kérdést, az az, hogy legutóbbi barátommal 7 hónapig voltunk együtt, 3 hét után lefeküdtem vele, mert erőltette, szerette volna ha végre megtörténik... Egyik este úgy voltam vele, hogy jólvan miért is ne... aztán fél év után amikor kezdődtek a próblémák, akkor a fejemhez vágta, hogy nem kellett volna az első együttalvásunknál rögtön lefeküdnöm vele, mert nem kellett túlságosan harcolnia azért hogy megkapja amit szeretne... Talán ez volt az ami a leginkább szíven ütött, sokmindent a fejemhez vághatott volna, de pont ezt? Azt hiszem nem kell cifrázn om hogy esett.

Mostani barátommal második hónapja vagyunk együtt, távkapcsolat, így kevesebbet is találkozunk... elhatároztam hogy külső késztetésekre mint például azért mert ő nagyon szeretné, nem fogom megtenni... Majd ha tiszta fejjel is úgylátom már mehet. Ezért kérdeztem, hogy nektek mi a véleményetek...

2009. febr. 5. 06:51
 22/25 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj, itt nem nagyon találsz jó válaszokat, itt a legtöbben a plusz pontokra hajtanak. Ha értelmes, őszinte válaszokat akarsz, nézd át a lepontozottakat.
2009. febr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki szeret, az tud várni pár hónapot. Annál nagyobb hülyeséget pedig, h ezalatt félrekefélnek, még nem hallottam! Ahol az 1. randin lefekszenek, ÁLTALÁBAN ez a felállás: fiú: dugni szeretne 1 jót, lány: azt hiszi, ha lefekszik vele, azzal magához láncolja. Pedig ez jó nagy baromság.
2009. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
87%
Én fiú vagyok, és eddig valamivel több, mint egy tucat lány "csak kihasznált". Szóval ezt a srác akarja csak azt marhaságot nagyon gyorsan felejtsd el. :)
2009. febr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%
Es ha azt csinlnad,amihez kedved van?Ha nem kivanod, ugysem lesz neki jo veled.Ha meg igen, mindegy.Persze magadra nagyon vigyazz.Nekem semmi emlekem az elso alkalomrol, de sok masikrol igen.Attol fugg, mekkora az osszhang.Nem mindig szuper, de azert kellemes.Az is valami.
2009. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!