Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok, ti mennyi idő után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mennyi idő után "várjátok el" A lánytól, hogy lefeküdjön veletek?

Figyelt kérdés

Kicsit fura a kérdés megfogalmazásom, de sajnos az a tapasztalatom, hogy nagyon megkell válogatni már, hogy mikor kivel fekszik le az ember, még akkor is, ha a barátjáról van szó. Volt hogy második hét után már tapogatózás és puncsolás ment, hogy tegyem már meg (természetesen legtöbbször nem tettem), viszont pl most, barátommal 2 hónapja vagyunk együtt, és tudja hogy még nem szeretném... pettingtől kezdve minden volt már köztünk, egyedül lefeküdni nem feküdtem le vele. És érzem, hogy nagyon szeretné, mégsem erőlteti rám. Miért van ekkora különbség az emberek között?

Mivel lehet leginkább lázba hozni egy srácot, és ha esetleg van valami extra ötletetek hogy mivel tegyem feledhetetlenné az "első" együttlétünket, akkor szívesen várom az ötleteket. Izgatottan várom, hisz eddig kb csak szűz srácokkal volt dolgom, így mindig én kerültem irányító szerepbe, viszont nála érzem, hogy nő vagyok, és törékeny. Hogy ő figyel mindenre (rám), nekem csak élveznem kell :) Ti általában mennyi idő után fekszetek le a párotokkal?


2009. febr. 4. 17:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát sok srác dobott engem is azért már,mert nem akartam rögtön.Pedig az én elképzelésem szerint nem kellett volna sokat várni.Nekem annyi kell,hogy érezzem,hogy már érzünk valamit egymás iránt,és talán komolyabbra fordulhat a dolog.Én ajánlom,hogy legalább 2-6 hónapot várni kellene.Ami nagyon nehéz,mert ugye az elején van az a nagy érzelem kavalkád,talán éppen ezért nem szabad rögtön egymásnak esni.De a fiúk nem választják el a kettőt így.
2009. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Rám 5 hónapot várt a barátom,de fiatal és szűz voltam, utána 4 és fél évig voltunk együtt. A mostani barátommal 2 hét után feküdtem le és 1 éve vagyunk együtt.Szóval nem azon múlik, hogy mennyi időt vársz.Érezni fogod,ha itt az idő.
2009. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
30%

nos, eddig 4 szűz lánnyal voltam, az első 13 vlt, vele fél évet vártunk, a második 14-15, vele is kb, a harmadik 18, vele 3 hét, a negyedik majdnem 17, vele szintén egy hónap.

De nem szűz lányoknál általában már első pár randi után megtörténik. És eddig még soha, senki sem bánta meg.


Egyébként én meg nem szeretek várni, a szex az egy jó és szükséges dolog. A szüzesség meg túl van misztifikálva.

2009. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Sokat vársz, biztosabb lesz? Ez merő butaság. De ha valaki megmagyarázza nekem észérvekkel, hogy miért lenne ez így, akkor elhiszem.
2009. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
64%
Ja, és ha esetleg egy év múlva derül ki, hogy nem illetek össze az ágyban, vagy még később, az elég gáz. Mert igenis van, akivel minden jó, csak a szex nem.
2009. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

20:47-es:

Nem árt megtudni, hogy csak szexre kell-e a hölgy a fiúnak, vagy másra is. Nem mindenki szereti, ha megdugják, aztán otthagyják. A nők másképp gondolkodnak, mint mi, kevésbé bírják, ha csak kihasználják őket. Míg a férfiak nagyrésze majdhogynem szereti is...

A kérdező feltett egy kérdést, és a legtöbben úgy válaszoltak, hogy ne egy qrva legyen belőle. (és általában vannak úgy a dolgok, ahogy írták, tehát az esetek nagy részében, de nem mindig, bizonyos esetekben neked is igazad van.)


22/f

2009. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 vagyok (lány), és szerintem marhaság, hogy minél később fekszenek le, annál tovább tart a kapcsolat. Nekem van 1 bnőm, ő 1 hét után feküdt le a pasijával (ami szerintem kicsit hamar van,de előtte 1,5ig egyedül volt, szóval "volt ott már pókháló"). Azóta is együtt vannak (fél éve). Amikor fiatalabb voltam, hittem benne, hogy minél később...De ettől semmi nem függ. Persze nem az első randin kell odaadni magad, de minden felnőttnek vannak szexuális szükségletei, amit ki kell elégíteni. És tetszik vagy nem, amelyik fél nem tud várni, az lépni fog. Szóval mindenki akkor tegye meg,amikor úgy érzi, hogy készen áll rá, fölösleges a hónapokat számolni.
2009. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%

Amikor mindkettőnk úgy érzi, hogy akarja, és kívánja a másikat (bár ha ez nincs mindig így akkor ott vmi gond van...)


Ahhoz a véleményhez, hogy a szex elhúzása egy párkapcsolatban csak jót tehet, ugyanis minél tovább húzza valaki a szexet annál tovább van vele a haspi, ezt meg kell cáfoljam.

Számomra a szex az alapja a kapcsolatnak. Ha szeretek valakit nem csak szavakban szeretem, hanem tettekben is szeretném bizonyítani. Mellesleg a szex nem egy olyan dolog amin vitatkozni kell, hogy most így-meg úgy...mindkét fél élvezi és nem kényszerből történik a szex. Ha ezek így vannak akkor általában csak ez az időkorlátos tényező szokott maradni amire már mondtam azt, hogy bocsika de ez így nem fog menni.


1 hónap az még oké és természetes...nade 3-4??? Lehetetlen. A lány ígyis-úgyis megunna, kihasználna, másokkal dugna csak velem nem, és mikor a harmadik hónapban lennénk és a dugásra kerülne a sor bejelentené hogy szakítsunk. Ennek tényleg sok értelme van...nem egy ilyen tapasztalatom van, és fiúk azt kell mondjam, hogy nem érdemes várni 1 hónapnál tovább. Ott már valami nagy gebasz lehet, ha még akkor se akarja...természetesen nem szűz lányokról beszélünk és 20 év alattiakról.


Lányok! Miért érzitek azt, hogy kihasznál titeket a társatok ha le szeretne veletek feküdni? Miért nem inkább azt érzitek, hogy vágyik rátok és CSAK TI kelletek neki és nem más? Sokkal reálisabb, hogy azért hagy ott egy pasi egy lányt, mert nem kapja meg azt ami JÁR neki. Márpedig plátói kapcsolat nem létezik, főleg nem a tizenévesek hormonzavaros köreiben...

2009. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
94%

a szüzesség tul van misztifikálva".....az a baj pont hogy manapság már nincs..sztem igenis fontos a szüzesség...nem tartom magam konzervatívnak, de nekem szerelem kell asexhez...ami pár randi alatt azért nem jönne szerintem...és persze hogy a sex egy fontos dolog:D és van hogy nem illenek össze...

de én beszéltem erről a bárommal hogy mi lett volna ha nem várunk másfél évet, csak mondjuk 3 hónapot...és arra jutottunk hogy lehet hogy már nem lennénk együtt...mert amíg nincs sex addig minden máson van ahangsúly, sokkal több mindenre van idő, jobban megismerheted a párod , mert hát suli mellett nincs olyan sok ideje az embernek a sex meg időt és energiát is elvesz, és ha ezt még a megismerkedésből, akkor utána érhetik az embert meglepetések...egyik haverom orvosira jár annyit kell tanulnia hogy hetente pár órát tudnak csak találkozni a barátnőjével és ilyenkor meg kell gondolniuk hogy sexelnek vagy beszélgetnek.....szomorú...

sztem egy kapcsolaz elején sokkal több fontosabb dolgot kell megtudni a másikról minthogy milyen az ágyban...

2009. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem időtől függ, hanem a kapcsolattól, és attól, mennyire ismeritek egymást.
2009. febr. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!