Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok, ti mennyi idő után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mennyi idő után "várjátok el" A lánytól, hogy lefeküdjön veletek?

Figyelt kérdés

Kicsit fura a kérdés megfogalmazásom, de sajnos az a tapasztalatom, hogy nagyon megkell válogatni már, hogy mikor kivel fekszik le az ember, még akkor is, ha a barátjáról van szó. Volt hogy második hét után már tapogatózás és puncsolás ment, hogy tegyem már meg (természetesen legtöbbször nem tettem), viszont pl most, barátommal 2 hónapja vagyunk együtt, és tudja hogy még nem szeretném... pettingtől kezdve minden volt már köztünk, egyedül lefeküdni nem feküdtem le vele. És érzem, hogy nagyon szeretné, mégsem erőlteti rám. Miért van ekkora különbség az emberek között?

Mivel lehet leginkább lázba hozni egy srácot, és ha esetleg van valami extra ötletetek hogy mivel tegyem feledhetetlenné az "első" együttlétünket, akkor szívesen várom az ötleteket. Izgatottan várom, hisz eddig kb csak szűz srácokkal volt dolgom, így mindig én kerültem irányító szerepbe, viszont nála érzem, hogy nő vagyok, és törékeny. Hogy ő figyel mindenre (rám), nekem csak élveznem kell :) Ti általában mennyi idő után fekszetek le a párotokkal?


2009. febr. 4. 17:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
28%

változo az 1-2-3 hét az általános de ha tul fiatalok vagytok 14-16 éves akkor lehet honapok iss

de te már ha nem vagy szüz akkor kivánnod is lehetne és ha kivánod is a fiut akkor teremts ojan alkalmat amiben ő nyugodtan merjen kezdeményezni egyedüllét esetleg sötét szoba vagy ijesmi és te se legyél elutasito mert lehet szegénykét ha elutasitod többet nem fog kezdeni

annyit mondhatsz neki hogy simogasson meg téged jol ill jobban és hogy nem bánnád ha akármi is történne

jo szorakozást majd ird meg mi volt és jo volt

2009. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Nekem volt pasim, aki 2 hónap után várta el, de már az elején leszögezte. Mondanom sem kell, 2 hónapig tartott a kapcsolatunk.
2009. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
26%

hát igen ezt előre nem lehet megmondani de ha szereted és szertnéd akkor mért nem és ha már szöz se vagy mi az akadája ezeknek sok lány ojan bonyolultan gondolkozik

semmi értelme az ijen felfogásnak

2009. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Úgy gondolom, minél többet vár rád valaki, annál tertósabb lehet a kapcsolatotok (általában). De ez nem jelenti azt, hogy évekig kell váratni ;) Amikor úgy érzed, itt az ideje, az lesz az a pillanat. De addig semmiképp nem ajánlom. Ha nem várja ki, meg se érdemel Téged.
2009. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
34%
ja és én mondjuk 2-3 hét után megpecsételném a dolgot mert ez eddig meg is volt de ha huzod a pasit akkor azt hiheti mással kefélsz velemeg csak dumcccsi és nem is akarod igazán ez az általánosság és lehet ott hagy 1-2-3 honap mulva
2009. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

18:35-ös vagyok, még annyit, hogy eddig minimum 2 hónapot és maximum 1 évet kellett várnom a nőre.

És eszembe sem jutott, hogy "félrekefélne", vagy "csak dumcsizni akarna" :P

2009. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Rám másfél évet várt a barátom(persze szüzek voltunk)sztem is biztosabbá válik a kapcsolat ha tovább várnak vele, nálunk igy volt tökéletes...4 éve vagyunke gyütt:D

2009. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
en 6 honapot vartam h adja be a derekat a baratnom s azota egyutt vagyunk minden megvaltozott kozottunk 6 eve vagyunk egyutt
2009. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
A barátom 4 hónapot várt rám. Akkor még szűz voltam. 1,5 hónapra rá lapátra tett. Szóval az idő egyáltalán nem garancia, hogy veled is marad. Én is azt hittem, de ma már tudom, hogy ez nem igaz. Persze ez nem azt jelenti, hogy az 1. nap ágyba kell bújnotok. Akkor jön el az ideje, ha mindketten elérkezettnek látjátok az időt.
2009. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

igazat adok az előzőnek!!!Az idő egyáltalán nem garancia!

én személy szerint 3hét után feküdtem le a barátommal.2hónapja vagyunk együtt,de azóta sem változott semmi,és remelem még soká fog tartani:)

2009. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!