Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Unalmas számotokra, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Unalmas számotokra, ha mindig szűz nőkkel hoz össze a sors?

Figyelt kérdés
A volt párom 24 éves. Eddig 2 szűz nővel volt szexuális kapcsolata, köztük velem is. Az elődömmel (21 éves) 4 évig volt együtt (akkor még mindketten szüzek voltak), velem (23 éves) 5 hónapig (ő vette el a szüzességem). Hozzáteszem, mindketten teljesítettük minden vágyát (segédeszközök használata, anális, orális szex, hevesebb szex...). Létezik, hogy ezt megunjátok és egy éjszakás kalandokra vágytok mindenféle kiélt rib@nccal? Merthogy velem többek között azért szakított, mert nem akart megcsalni és kalandokra vágyik (ezt ő mondta). Tényleg ennyire fontos, hogy tapasztalt nő is legyen az életében, amikor mindketten a gondolatait lestük és minden kívánságát teljesítettük?
2009. febr. 4. 15:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerencsére eddig engem is csak szűz nőkkel hozott össze a sors. Összesen kb 5 év kapcsolat. Ez kb ugyanannyi, mint volt barátodnak. (Korban is csak egy évvel maradok le) De nem értem a viselkedését. Eszembe sem jutna, hogy váltogassam a partneremet. Nekem egy társ kell.

Lehet, hogy ő a másik csoportba tartozik, akinek csak szexpartner kell, de erre csak most jött rá. Sajnállak, hogy pont melletted kellett ennek kiderülnie, és így felültetett. De talán még mindig jobb, mintha 5 hónap helyett 5 év után jön rá.

Utolsó kérdésed: nekem egyáltalán nem kell, hogy tapasztalt nővel találkozzak. Annál jobb nincs, mint a mellettem lévővel megtapasztalni mindent.

2009. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb fiúnak szüksége van arra, hogy "kijárja magát", főleg amíg fiatal. Biztos rájött, hogy túl hamar és túl komoly dolgokba cseppent. Ez se rád, se az előző barátnőjére nézve nem sértés, egyszerűen ilyen a természete. Kicsit kalandozik, aztán később megint komolyat keres. Ennek nincs köze a szüzességhez.
2009. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem azon múlt, hogy szűz voltál, hanem azon, hogy a srác kihasznált. 24 éves és még kalandokra vágyik. Nem hiszem, hogy egy tapasztalt nő mellett megmaradna, azok is csak rövidtávra kellenek még neki. Próbálj meg talán egy picit idősebb sráccal összejönni, aki tényleg komoly kapcsolatot keres. Szerintem a volt barátod azért szakított, mert nem akarja lekötni magát hosszútávon. Ebben pedig a szex csak egy kis rész.
2009. febr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!